– Primjena mjera tajnog nadzora u Crnoj Gori problematična je sa više aspekata i nerijetko prouzrokuje i kršenje zagarantovanih prava na privatnost i pravo na zaštitu ličnih podataka.

- Nacrtaj jabuku.
Pita ga Mujo:
- Hoćete kiselu ili slatku?

Sport KADETSKA FUDBALSKA LIGA CRNE GORE - GRUPA B (5. KOLO)
Kadeti Grblja - Foto: OFK Grbalj "Trikolorima" derbi juga, Dečić opet slavio Grbalj – Petrovac 4:1 (0:0)
Pomoćni teren Grblja. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Miloš Adamović (Podgorica). Strijelci: B. Stanišić u 51. i 73, A. Stanišić u 83. i Marković u 86. iz jedanaesterca za Grbalj, a Nikolić u 64. minutu za Petrovac. Žuti kartoni: B. Stanišić, Jovićević, Borovnica (Grbalj), Draganić, Jovićević (Petrovac).
GRBALj: Ćetković, Marković, Ercegović, B. Stanišić, Radulović (od 82. A. Stanišić), Jovićević, Čortan, Nikaljević (od 86. Stešević), Radović, Borovnica, Kulinović.

PETROVAC: Medigović (od 87. Mudrić), Marljukić (od 87. Pelinković), Perazić, Mitrović, Nikolić, Draganić, Milović, Jokić (od 87. Rodić), Krunić (od 76. Jovićević), Tomašević (od 76. Todorović), Marković.

„Trikolori“ su u derbiju juga, nakon bolje i efikasnije igre u drugom poluvremenu, pobijedili Petrovac sa 4:1. Sa dva pogotka na ovom susretu istakao se Bojan Stanišić.

Dečić – Otrant Olimpik 7:1 (3:1)

Pomoćni teren stadion „Tuško polje. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Mihailo Milošević (Cetinje). Strijelci: Fetić u 11. i 56, Muminović u 30, Zećirović u 38, Marjak u 77, Kolar u 81. i Dedivanović u 90+2. za Dečić, a R. Malokraja u 45. minutu za Otrant Olimpik.

DEČIĆ: Camaj (od 60. Vuljaj), Muminović (od 60. Markaj), Zećirović (od 60. Krkanović), Lekić (od 60. Junčaj), Jaji (od 60. Purović), Mujić, Racković (od 32. Đoković), Đečbitrić (od 60. Fatić), Fetić (od 60. Dedivanović), Kolar, Adrović (od 60. Bauković).

OTRANT OLIMPIK: Muratović, R. Malokraja, Dragović, Cungu (od 79. Muja), Pelinković, Lešević, Čogurić, Sadriju (od 69. Rudović), Begzić, E. Maloraja (od 69. Bojanović), Hadžimuratović.

Kadeti Dečića stigli su do pete uzasstopne pobjede. Na svom terenu su deklasirali sastav Otrant Olimpika – 7:1, uz dobru partiju cijele ekipe.

Lovćen – Rudar 1:2 (0:1)

Stadion: „Lugovi“. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Miloš Ćupić (Podgorica). Strijelci: Drašković u 65. iz jedanaesterca za Lovćen, a Starovlah u 8. i Drobnjak u 85. minutu za Rudar.

LOVĆEN: Đurović, Radišić, Drašković, Božović, Lalić, Ražnatović, Cvetković (od 90. Kostić), Kapisoda, Petranović, Roganović, Emini (od 46. Marković).

RUDAR: Mrdak, Jašović, Marjanović, Drobnjak, Terzić, B. Tošić, Boričić, Railić (od 60. Bajčetić), Starovlah, Golubović, D.Tošić.

Pljevljaci su nastavili seriju dobrih rezultata ovog proljeća. Slavili su na gostovanju protiv Lovćena sa 2:1, a odlučujući pogodak, pet minuta prije kraja susreta, postigao je Nemanja Drobnjak.

Arsenal – Jezero 1:2 (1:0)

Pomoćni teren stadiona Arsenala. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Zoran Backović (Nikšić). Strijelci: Kuč u 28. za Arsenal, a Spahić u 75. i 90+1 minutu za Jezero. Žuti kartoni: Golub, Đuričić (Arsenal), Vreva, Nikočević (Jezero).

ARSENAL: Radulović, Radović, Golub, Novaković (od 79. Lugonja), Maraš (od 71. Čejović), Bijelić, Sužnjević, Kuč, Đinović, Đuričić, Hagen.

JEZERO: Sekulić, Nikočević, Krcić, Ahmemulić (od 46. Dizdarević), Lukač, Banda, Vreva, Tomović, Šekularac, Kolić, Spahić.

Jezero je u Tivtu osvojilo kompletan plijen i to nakon preokreta. Domaći su u 28. minutu poveli preko Matije Kuča, ali su Plavljani u poslednjih petnaestak minuta uspjeli da preokrenu. Oba pogotka za goste postigao je Anel Spahić.

Rezultati: Grbalj – Petrovac 4:1, Lovćen – Rudar 1:2, Arsenal – Jezero 1:2, Dečić – Otrant Olimpik 7:1. Utakmica Brskovo – Mornar nije odigrana.