ASK srušio alibi za poraz DPS-a * Zatvaraju gradove, otvaraju kafiće * Napadaju vladu za koju će glasati * Aerodromi ne dostavljaju izvještaj, Poreska ne reaguje * Svaki drugi ne bi primio vakcinu protiv korone * Hadžibegić: Motiva ne fali, sve za pobjedu * Bajden tražio od Haradinaja da sačuva Visoke Dečane
  Izdanje: 14-11-2020

Snežana Armenko, zamjenica ombudsmana:
– Kovid karantini ograničavaju pravo i slobode pojedinaca.

Krenuo Dobrica Erić kod berberina i sretne ga Ljubivoje Ršumović:
- Gdje si pošao, Dobrice?
Dobrica:
- Da. Kako si znao?

Pitali Pericu šta je to bacač diska.
– Bacač diska, pa čovjek kome posao ide od ruke.

Sport - datum: 2020-11-13 MLADA SELEKCIJA CRNE GORE ODIGRALA PRIJATELJSKI MEČ SA OFK TITOGRADOM
Strijelac za crvene: Nikola Krstović - Foto: FSCG Krstović pogodio za remi Crna Gora – OFK Titograd 1:1 (1:1)
Trening Kamp FSCG na Starom aerodromu. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Ivan Šarac. Pomoćnici: Vasko Dragojević i Goran Savićević. Strijelci: N. Krstović u 39. za Crnu Goru, a Popović u 28. minutu za OFK Titograd.

CRNA GORA: Ivezić, Babić, Milić, Roganović, Vukotić, S. Krstović, N. Krstović, Brnović, Rakonjac, Milić, Bojović. Igrali su još: Popović, Račić, Tripković, Muzurović, Lambulić, Janjić, Pešukić, Obradović, Matanović, Gašević, Latković, Mijović.

OFK TITOGRAD: Joksimović, Roganović, Popović, Škrijelj, Peličić, Novović, Alić, Osmanović, Vukčević, Kalezić, Mrvaljević. Igrali su još: Spasojević, Mendi, Vujačić, Bakrač, Tošković, Magdelinić, Bašić.
U sklopu priprema za predstojeći kvalifikacioni meč sa Sjevernom Makedonijom, mlada reprezentacija Crne Gore odigrala je juče prijateljski meč sa OFK Titogradom. Pobjednika nije bilo - 1:1, a selektor Miodrag Vukotić šansu je dao svim igračima kako bi na djelu vidio svoje izabranike. Romantičari su u 28. minutu poveli pogotkom Žarka Popovića, a izjednačio je šest minuta prije odlaska na odmor Nikola Krstović. -Prvi put smo u ovom sastavu i dali smo šansu svi igračima. Nastupili smo sa dva tima po 45 minuta. Bilo je dosta dobrih stvari, ali i onih sa kojima nijesam zadovoljan. Trudićemo se da bude još bolje, a greške da ispravljamo. Trebala nam je ovakva provjera jer su ovo igrači koji su 2000. godište i mlađi. Svi imaju pravo nastupa i u sledećem ciklusu, a ko će ostati u reprezentaciji zavisi od njih - rekao je nakon utakmice selektor Miodrag Vukotić.

Mlada reprezentacija Crne Gore u nedjelju putuje za Skoplje, a u utorak (17. novembar) igra protiv Sjeverne Makedonije. Biće to poslednji meč u ovim kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Za četu Miodraga Vukotića ovaj susret nema rezultatski značaj, jer su odavno izgubili šanse da se nađu na završnom turniru. S druge strane, domaćinu susret mnogo znači u borbi za drugo mjesto.

- Makedonija će igrati u najjačem sastavu, dok je meč za nas poslednji u grupi, a istovremeno i pripremni za ono što nas očekuje naredne godine. Siguran sam da motiva neće faliti. Bez obzira što nastupamo sa mlađom generacijom, očekujem da ostavimo pozitivan utisak - dodao je Vukotić.