ASK srušio alibi za poraz DPS-a * Zatvaraju gradove, otvaraju kafiće * Napadaju vladu za koju će glasati * Aerodromi ne dostavljaju izvještaj, Poreska ne reaguje * Svaki drugi ne bi primio vakcinu protiv korone * Hadžibegić: Motiva ne fali, sve za pobjedu * Bajden tražio od Haradinaja da sačuva Visoke Dečane
  Izdanje: 14-11-2020

Snežana Armenko, zamjenica ombudsmana:
– Kovid karantini ograničavaju pravo i slobode pojedinaca.

Krenuo Dobrica Erić kod berberina i sretne ga Ljubivoje Ršumović:
- Gdje si pošao, Dobrice?
Dobrica:
- Da. Kako si znao?

Pitali Pericu šta je to bacač diska.
– Bacač diska, pa čovjek kome posao ide od ruke.

Sport KADETSKA FUDBALSKA LIGA CRNE GORE - GRUPA A (13. KOLO)
Pobjeda Budućnosti - Foto: DAN Pobjede Budućnosti i Podgorice Podgorica – Sutjeska 1:0 (0:0)
Pomoćni teren stadiona „DG Arena“. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Miloš Adamović (Podgorica). Strijelac: Radunović u 90. minutu. Žuti kartoni: Kovačević (Podgorica), Vujačić, Đukanović (Sutjeska).

PODGORICA: Krivokapić, Roganović (od 46. Duraković), Aničić (od 80. Radević), Savković (od 46. Bojanović), Antović (od 46. Vlahović), Pavićević (od 62. Vračar), Vuković (od 72. Veličković), Radusinović, Mugoša, Radunović, Kovačević.

SUTJESKA: Kilibarda, Papović, Caković (od 82. Roćenović), Radojević (od 89. N. Međedović), A. Međedović (od 33. Đurković), Šapurić, Vukićević, Perošević, Vujačić, Milinković, Đukanović (od 89. Roganović).

Kadeti Podgorice su u jednom od derbija 13. kola pobijedili Sutjesku sa 1:0. Gol vrijedan tri boda postigao je Kristijan Roganović u poslednjim trenucima meča.

D.P.

Budućnost – OFK Titograd 2:1 (2:0)

Pomoćni teren Budućnosti. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Vasilije Ljumović (Podgorica). Strijelci: Perišić u 34. iz jedanaesterca i Tripunović u 44. za Budućnost, a Pavićević u 53. minutu iz jedanaesterca za OFK Titograd. Žuti kartoni: Perišić, Miranović, Pešukić, Tripunović, Medojević (Budućnost).

BUDUĆNOST: Vukčević, Perišić (od 70. Ljuljanović), Ljuljđuraj, Živković, Miranović (od 84. Krivokapić), Barović (od 84. Pejović), Vuković, Pešukić, Tripunović (od 65. Medojević), Karamanaga, Đukanović.

OFK TITOGRAD: Adrović, Bicić (od 72. Mujković), Drakić, Smolović, Bojanić, Pavićević, Šoć, Turusković, Bokan, Mandić, Radulović.

Budućnost je u komšijskom derbiju pobijedila OFK Titograd sa 2:1 i ostala u trci za prvim mjestom. Plavi su na poluvremenu imali dva gola prednosti (Perišić i Tripunović dali golove), a romantičari su u nastavku preko Pavićevića uspjeli da ublaže poraz.

D.P.

Kom – Jezero 0:5 (0:5)

Stadion: Grblja. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Miloš Janković (Cetinje). Strijelci: Lukač u 17. i 87, Banda u 19, Vučetović u 37. i Kolić u 42. minutu.

KOM: Ćetković, Marković, Đ. Ercegović, Jovanović, Stanišić, Baštrica, Martinović, Pavlićević (od 60. V. Ercegović), Živković, Vukićević, Vujović.

JEZERO: Mulić, Vučetović, Šabović, Lukač, Banda, Cvijović, Šećerović, Tomović, Kolić, Rakonjac (od 60. Spahić), Sekulić.

Plavljani su na gostovanju u Radanovićima slavili sa ubjedljivih 5:0, a sve pogotke postigli su u prvom poluvremenu.

D.P.

Mornar - Berane 0:2 (0:0)

Stadion: SRC „Topolica”. Igrano bez publike. Sudija: Mladen Gospić (Podgorica). Pomoćnici: Vasko Dragojević (Podgorica), Ivan Pejović (Podgorica). Strijelci: Bralić u 68, i Bulatović u 75. minutu. Žuti kartoni: Tripković i Malović (Mornar).

MORNAR: Đonović, Malović, Dabanović, Ratknić, Hajdarović (Janković), H. Duraković (F.Đonović), Tripković, Đečbitrić (Dacić), Nišavić (Škrijelj), Beharović (Petrov), Ćosić (A.Duraković).

BERANE: Folić, Račić (Celić), Guberinić, Jezdić (Anđić), Babačić (Obradović), Popović (Šćekić), Bralić, Juković, Bubanja, Osmajić (Bulatović),Peruničić.

Boljom igrom u drgom poluvremnu Beranci su na „Topolici” ostvarlio zasluženu pobjedu, golovima Bralića i Bulatovića.

D.S.

Kom – Zeta 2:2 (1:1)

Stadion: Koma. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Ivan Vidaković (Mojkovac). Strijelci: Radonjić u 25. u Begović u 60. za Kom, a Radusinović u 44. i Vujošević u 70. minutu za Zetu.

KOM: Božović, Knežević, Begović, Popović, U. Bulatović (od 71. J. Bulatović), Barac, Kecojević, Ramović (od 89. Kovačević), Radonjić, Pavićević (od 71. Prelević), Adžić.

ZETA: Krcalović, Krstović, Pejović, Radusinović, Đuretić (od 69. Lazović), Mikulić, Đurović (od 69. Camaj), S. Matanović (od 72. Bjelobrković), Babović, Vujošević (od 72. D. Kažić), Puletić (od 69. L. Kažić).

Kom i Zeta su na Zlatici odigrali neriješeno – 2:2. Dva puta su domaći vodili, gosti stizali i na kraju upsiali jedan bod.

D.P.

Rezultati: Kom – Zeta 2:2, Budućnost – OFK Titograd 2:1, Podgorica – Sutjeska 1:0, Grbalj – Jezero 0:5, Mornar – OFK Berane 0:2.