ASK srušio alibi za poraz DPS-a * Zatvaraju gradove, otvaraju kafiće * Napadaju vladu za koju će glasati * Aerodromi ne dostavljaju izvještaj, Poreska ne reaguje * Svaki drugi ne bi primio vakcinu protiv korone * Hadžibegić: Motiva ne fali, sve za pobjedu * Bajden tražio od Haradinaja da sačuva Visoke Dečane
  Izdanje: 14-11-2020

Snežana Armenko, zamjenica ombudsmana:
– Kovid karantini ograničavaju pravo i slobode pojedinaca.

Krenuo Dobrica Erić kod berberina i sretne ga Ljubivoje Ršumović:
- Gdje si pošao, Dobrice?
Dobrica:
- Da. Kako si znao?

Pitali Pericu šta je to bacač diska.
– Bacač diska, pa čovjek kome posao ide od ruke.

Sport KADETSKA FUDBALSKA LIGA CRNE GORE - B GRUPA (13. KOLO)
Kadeti Arsenala - Foto: WWW.RADIOTIVAT.COM Desetka Arsenala, Iskra slavila u Tuzima Lovćen – Drezga 0:1 (0:1)
Stadion: „Lugovi“. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Srđan Klačar (Bar). Strijelac: Mašanović u 43. minutu. Žuti kartoni: Drašković, Lalić, Martinović, Emini (Lovćen), Filipović, Caković, Mašanović (Drezga).

LOVĆEN: Kustudija, Radišić, Drašković (od 87. Todorović), Božović, Mudreša (od 56. Emini), Lalić, Martinović (od 78. Novović), Vušurović, Ražnatović, Kapisoda, Ćupić.

DREZGA: Ivanović, Mašanović, Badnjar, Delić, Radonjić (od 61. Laličić), Methadžović (od 87. Stojanović), Caković (od 61. Vukašinović), Vukčević (od 87. Vukićević), Mrvaljević (od 81. Kaluđerović), Kostić, Filipović (od 81. Radulović).

Pogotkom Balše Mašanovića u 43. minutu, Drezga je kao gost pobijedila Lovćen na „Lugovima“.

Dečić – Iskra 3:4 (0:2)
Pomoćni teren stadiona „Tuško polje“. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Nemanja Radulović (Podgorica). Strijelci: Markaj u 69, Racković u 82. i D. Đoković u 86. za Dečić, a Uskoković u 42. iz jedanaesterca i 45, Jovanović u 49. iz jedanaesterca i Kostić u 67. minutu za Iskru. Žuti kartoni: Zećirović, Knežević (Dečić), Prelević, Stojović, Brajović (Iskra).

DEČIĆ: Vuljaj (od 70. Đoljaj), Mujić, H. Krkanović, Jaji, Muminović (od 65. D. Đoković), Junčaj (od 57. Balić), Zećirović, Fatić, Purović (od 70. Racković), A. Đoković (od 70. Pepić), Markaj (od 70. Knežević).

ISKRA: Prelević, Kovačević, Stojović (od 77. Radulović), Đurišić (od 63. Kostić), Saveljić, Vukčević, Šimšić (od 68. Brajović), Jelušić, Uskoković, Mrvošević, Jovanović.

Arsenal – Petrovac 10:1 (2:1)

Pomoćni teren Arsenala. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Vasilije Ivanović. Strijelci: Golub u 14. i 84, Rodić (autogol) u 18, Kuč u 54, 66, 86. i 90+1, Hagen u 50, Žujović u 58. i Đinović u 89. za Arsenal, a Milović u 42. minutu iz jedanaesterca za Petrovac. Žuti kartoni: Labović (Arsenal), Marljukić (Petrovac).

ARSENAL: Ljubišić, Baštrica (od 58. Šparović), Buzić (od 58. Kulinović), Golub, Borovnica (od 46. Maraš), Bijelić (od 46. Todosijević), Labović, Kuč, Žujović, Đinović, Đuričić (od 46. Hagen).

PETROVAC: Rodić, Marljukić, Mitrović, Nikolić, Draganić, Milović, Jokić (od 71. Sjekloća), Todorović, Krunić, Čolić, Rodić (od 56. Damjanović).

Arsenal je u primorskom derbiju ubjedljivo porazio sastav Petrovca. Bilo je na kraju 10:1, a četiri pogotka postigao je Matija Kuč.

Rudar – Otrant Olimpik 0:0

Stadion: pod Golubinjom. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Marko Radović. Žuti kartoni: Starovlah, Marjanović (Rudar), Dragović (Otrant Olimpik).

RUDAR: Mrdak, Dolaš, Jašović, Marjanović, Cmiljanić (od 76. Milinković), Drobnjak, Tošić, Boričić, Railić (od 46. Golubović), Starovlah, Ajduković.

OTRANT OLIMPIK: Muratović, Ljamović (od 62. R. Malokraja), Dragović, Cungu, Karamanaga, M. Lešević (od 86. Muja), Vuković (od 46. Sadriju), Čogurić (od 86. Gurzaković), Begzić, E. Malokraja (od 68. A. Lešević), Hadžimuratović (od 62. Mulić).

U duelu Rudara i Otrant Olimpika golova nije bilo.

Budva – Brskovo 2:2 (0:1)

Stadion: „Lugovi“. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Konstantin Dragović (Podgorica). Strijelci: Šćepanović u 46. i Sukara u 67. za Budvu, a Jelić u 45. i Božović u 68. minutu za Brskovo. Žuti kartoni: Franeta (Budva), Božović (Brskovo).

BUDVA: B. Matejić, Bečić (od 52. Vujović), Pejović, Sukara, Pavlović (od 82. Grahić), Lepetić, V. Matejić, Radović (od 46. Šćepanović), Liješević, Dragićević, Franeta.

BRSKOVO: Fuštić, Šćepanović (od 57. Fuštić), F. Bulatović, Vujisić, Stanić, J. Bulatović, Vl. Brajić, Va. Brajić (od 52. Ljiljanić), Raonić (od 46. Grdinić), Božović, Jelić.

Mojkovčani su na poluvremenu imali prednost, domaćin uspio da okrene u drugom dijelu, ali je Pavle Božović pogotkom u 68. minutu uspio da donese bod Brskovu.

Rezultati: Lovćen – Drezga 0:1, Dečić – Iskra 3:4, Arsenal – Petrovac 10:1, Rudar – Otrant Olimpik 0:0, Budva – Brskovo 2:2.