Ubijeno 300 civila i bačeno u jamu * Moćnici iz vlasti ne smiju biti iznad zakona * Pavićević tražio odlaganje robije * Keljmendija gone za neplaćanje smeća * Borbena dejstva moraju prestati * Neljudi * Gora ili gornja`

– Zli duh je pokrenuo uvođenje bezbožnih brakova, onih koji ne rađaju djecu, brakova koji razaraju porodicu, uništavaju svetinju braka. To je sada duh novi koji je zavladao Evropom, i evo sad se prenosi kod nas.

Koji je najbolji čovjekov prijatelj?
–Kalkulator - na njega uvijek možeš da računaš!

Kako policajac lovi zeca?
Sakrije se u žbunje i zviždi kao kupus.

Nekom tajkunu otmičari oteli ženu. Kada su je smjestili u neki tajni objekat jedan od otmičara telefonom poziva njenog muža da se s njim pokuša dogovoriti oko otkupnine. Poslije par minuta razgovora zbunjeni otmičar pokriva slušalicu rukom i obraća se preostalim otmičarima u prostoriji:
- Ljudi, kunem se da sam čuo prasak čepa s boce šampanjca!

Sport KOMPLETIRANO 24. KOLO SUPERLIGE SRBIJE
Zvezda oprvadala ulogu favorita u Subotici Preokret Zvezde, kiks Partizana
Očekivanom pobjedom Crvene zvezde koja je u derbiju kola u Subotici nakon preokreta savladala Spartak, te kiksom Partizana koji je osvojio samo bod protiv Zemeuna golom Saše Zdjelara u sudijskoj nadoknadi kompletirano je 24. kolo Superlige Srbije. Tako su crveno-beli uvećali prednost u odnosu na vječitog rivala na čak 11 bodova.
Meč u Subotici odigran po zaleđenom terenu bio je veoma uzbudiv, a Zvezda je bila bolja i zasluženo se radovala čime je donekle ublažila rane nakon eliminacije od CSKA i Ligi Evrope. Već u trećem minutu Zvezda je mogla do prednosti, ali je Aleksandar Pešić promašio jedanesterac koji je iznudio. Spartak je taj promašaj kaznio i poveo u 39. minutu golom Ognjena Đuričina. Međutim, već do poluvremena lider Superlige je ekspresno preokrenuo pogocima lijevog beka Milana Rodića. U nastavku oba tima imala su nekoliko dobrih prilika, ali je rezultat ostao nepromijenjen.
- Vidljivo je da imamo malo taj problem sa realizacijom, stvaramo prilike ali ne postižemo mnogo golova. Međutim, optimista sam. Ponekad imate jednu ili dvije šanse, date dva-tri gola, a nekad imate dosta šansi uz slabiji učinak. Proći će sve to, siguran sam da će da prođe. Napadači moraju da imaju samopouzdanje. Ja sam strpljiv, raduju me stvari poput borbenosti i drago mi je zbog svega što su pružili moji igrači po teškom terenu - rekao je trener Crvene zvezde Vladan Milojević posle utakmice u Subotici.
Nasuprot Crvenoj zvezdi koja je imala dobru reakciju i pokazala karakter nakon eliminacije iz Evrope, Partizan je protiv Zemuna pružio još jednu blijedu partiju i osvojio samo bod golom novajlije Zdjelara u sudijskoj nadoknadi.
Susret u Humskoj je odigran pred praznim tribinama zbog kazne koju je Partizan zaradio na „vječitom derbiju”. Izabranici Miroslava Đukića imali su totalnu inicijativu, ali jalovu i pravih prilika gotovo da nije ni bilo. Takvu igru su gosti iz Zemuna umjeli da kazne. U 69. minutu je debitant Cucin oborio je Nemanju Vučića u kaznenom prostoru, a isti igrač je iz spornog jedanaesterca savladao Vladimira Stojkovića. I kada se činilo da će gosti odnijeti cio plen novajlija u dresu Partizana Saša Zdjelar je pogodio za konačnih 1:1.
- Krivo nam je što nismo uspeli da pobijedimo kod kuće. Ne možemo da budemo zadovoljni, jer u tom ofanzivnom dijelu imamo problem. Fali nam ta igra blizu protivničkog gola, ne uspijevamo da lako dođemo do šansi. Mučimo se dosta i to je osnovni razlog zašto smo u problemu - rekao je trener Partizana Miroslav Đukić. D.K.

Spartak – Crvena zvezda 1:2 (1:2)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 2.500. Sudija: Danilo Grujić. Strijelci: Đuričin u 39. za Spartak, a Rodić u 41. i 45. minutu za Crvenu zvezdu. Žuti kartoni: Tekijaški, Vukčević (Spartak), Srnić (Crvena zvezda).
SPARTAK: Ostojić, Stojković, Tekijaški, Kerkez, Vukčević, Jočić, Glavčić (od 90. Matijević), Đuričin (od 90. Dunđerski), Čečarić, Dieng, (od 73. Lučić), Nikolić.
CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gobeljić, Savić, Babić, Rodić, Jovičić, Krstičić, Milijaš (od 75. Račić), Milić (od 68. Ben), Srnić (od 88. Adžić), Pešić.

Partizan – Zemun 1:1 (0:0)

Stadion: Partizana. Bez prisustva gledalaca. Sudija: Dejan Santrač (Pavliš). Strijelci:  Zdjelar u 90+4 za Partizan, a Vučić u 70. minutu iz jedanesterca za Zemun. Žuti kartoni: Tavamba (Partizan), Trajković, Simić (Zemun).
PARTIZAN: Stojković, Cucin, N. R. Miletić, Ostojić, Urošević, Zdjelar, Pantić (od  66. Ilić), Tošić (od 74. Ivanović), Janković (od 46. Tavamba), Suma, Ožegović.
ZEMUN: Milošević, Milutinović, Cvetković, Trajković, Vučić, Luković, Kiso, Simić (od 90. Vuković), Asani, Đenić (od 74. Đalović), Vukadinović (od 82. Podunavac).