Hotel „Onogošt” tradicionalno je bio domaćin svršenim srednjoškolcima nikšićke Srednje ekonomsko-ugostiteljske škole koji su u tom objektu proslavili matursko veče. Njihov defile glavnom gradskom ulicom propratio je veliki broj Nikšićana koji su oduševljeno gledali mladu generaciju koja sigurnim korakom stupa u nove životne pobjede. Direktor škole Zoran Dubljević istakao je da ove godine ispraćaju 298 učenika iz devet razreda četvrtog i jedno odjeljenje trećeg stepena. Generacija je, kazao je on, tokom školovanja pokazala dobar uspjeh što ih svrstava u jednu od boljih u poslednjih nekoliko godina.
- Uz dobar uspjeh đake koje ove godine ispraćamo pamtićemo i po dobroj disciplini. Pokazali su se kao zaista izuzetni pa im je ovo veče kruna njihovog školovanja. Očekujemo od njih, a oni to i zaslužuju, da se i na daljem životnom putu pokažu onakvi kakvi su bili u našoj školi- rekao je Drljević.
Iz nikšićke Srednje ekonomsko ugostiteljske škola ove godine izašli su maturanti sa diplomama tehničara marketinga i trgovine, prodaje, zatim turistički, ekonomski, pravno-administrativni tehničari, bankari kao i konobari. B.B.
Odjeljenje: IV/1
tehničar marketinga i trgovine
Zdenka Glogovac,
odjeljenski starješina
Ivan Barović
Rajka Bezmarević
Milica Blagojević
Anđela Bošković
Zdravko Bošković
Jelena Grgur
Jelena Danilović
Lidija Durutović
Tamara Đukanović
Bojan Đurišić
Jelena Đurković
Aleksa Zajović
Milica Zvizdić
Veselin Kovačević
Marija Koćalo
Jelena Laketić
Anđela Lučić
Kristina Lučić
Luka Macanović
Jovana Mijanović
Siniša Mijatović
Marina Mučalica
Slađana Nedić
Ivana Nikolić
Marija Pejović
Marko Radoman
Marina Rašković
Miloš Simonović
Boško Tadić
Nađa Ćetković
Nemanja Ćetković
Irena Cvijović
Žana Čvorović
IV/6,
turistički tehničar
Tatjana Janjušević, odjeljenski starješina
Miljana Bajović
Kosa Vekić
Ivana Vilotijević
Ina Vujović
Sanja Vukićević
Milica Vuksanović
Miloš Goranović
Milena Dondić
Luka Dumančić
Sara Đoković
Anja Đukić
Danijela Živković
Bojana Zorić
Nikolina Kalezić
Jovana Kontić
Bojana Krivokapić
Jovana Miletić
Tijana Mićunović
Milica Mumović
Kristina Perunović
Jovan Petkovski
Filip Perović
Biljana Popović
Rade Rakočević
Milena Rončević
Saša Samardžić
Ilija Simović
Dejana Spasojević
Tijana Tomanović
Aleksandra Ćirović
Ivana Čvorović
Nemanja Džaković
Milica Džoganović
Dijana Šturanović
Odjeljenje: IV/2, tehničar marketinga i trgovine
Milesa Strunjaš, odjeljenski starješina
Emila Adrović
Aleksandra Brajković
Jelena Vekić
Dajana Vojinović
Kristina Vojinović
Sara Vujadinović
Zorica Grdinić
Petar Dašić
Jovo Damjanović
Nikolina Drašković
Kristina Dubak
Anđela Đaletić
Tamara Đurović
Boban Janjušević
Stevan Jaredić
Milena Kandić
Dajana Kovačević
Ivan Kumburović
Anđela Lalatović
Andrijana Lalatović
Kristina Marić
Miodrag Marojević
Kristina Mijušković
Nikolina Milović
Dijana Mihajlović
Milena Nikolić
Snežana Nikčević
Filip Ninošević
Martin Pantović
Jelena Pejović
Jovana Peković
Milena Perunović
Teodora Raičević
Đorđije Tadić
IV/3, ekonomski tehničar, smjer bankarski
Vesna Damjanović, odjeljenski starješina
Iva Adžić
Radomir Aleksić
Milena Bojović
Dijana Bulatović
Sanja Vujović
Aleksandar Gezović
Boško Guzina
Aleksandra Gutović
Vojislav Durutović
Petar Dojčinović
Dragana Žujović
Tamara Zidnović
Radmila Ivanović
Ivana Ivaštanin
Jovana Jovanović
Ana Kankaraš
Dragana Kilibarda
Ivana Krunić
Hajdana Lučić
Maša Laketić
Božo Martinović
Miloš Minić
Bojana Osmajić
Milica Peković
Ivan Pejanović
Stefan Peruničić
Ana Radović
Ivan Radović
Milan Radović
Bojan Tomić
Ivana Tošić
Andrijana Ugrinovska
Martina Ugrinovska
Jelisaveta Filipović
Miloš Ćinćur
Milenko Čvorović
Odjeljenje: IV/5, pravno administrativni tehničar
Nataša Gojković, odjeljenski starješina
Milena Belada
Marija Borozan
Aleksandar Bošković
Marijana Vidović
Darija Vojinović
Marko Vučić
Vladan Glušica
Milena Gojković
Daria Grubač
Miloš D. Đurđevac
Miloš M. Đurđevac
Tatjana Đurković
Nevena Jovović
Vasilije Knežević
Ivana Lopušina
Tijana Malović
Aleksandra Marković
Mina Minić
Valentina Nenezić
Goran Nikolić
Gordana Nikolić
Tamara Nikolić
Nikola Pavićević
Marijana Pejović
Duška Perović
Sanja Popović
Natalija Poček
Ivana Savićević
Marijana Simović
Anđela Tadić
Nemanja Tadić
Bogić Tomanović
Dragana Ćalasan
Snežana Ćalić
Jovana Šljukić
Blagoje Šturanović
Odjeljenje: IV/7, turistički tehničar
Ljiljana Vorotović, odjeljenski starješina
Miloš Banjević
Jelena Bijelić
Dragana Bokan
Snežana Bulajić
Đurđina Bulatović
Radivoje Vilotijević
Natalija Vujičić
Zorana Vuković
Valentina Goranović
Marija Damjanović
Marijana Duvnjak
Andrija Đurković
Dajana Eraković
Stefan Jovanović
Vladan Kovačević
Jovana Krezović
Milica Krulanović
Milka Mijušković
Suzana Milićević
Jelena Milošević
Anja Pavićević
Milica Pavićević
Petar Pejović
Vanesa Perović
Darko Perović
Stefan Perović
Anđela Rebronja
Ljubiša Todorović
Milica Uskoković
Zorica Filipović
Milica Čanović
Marijana Čvorović
Odjeljenje: IV/9, tehničar prodaje
Borislav Pešut, odjeljenski starješina
Katarina Babović
Filip Bajić
Stefan Bajović
Andrijana Bošković
Jovana Gačević
Miloš Dumnić
Miloš Jovović
Tijana Jovović
Jovan Kadović
Milica Keković
Milena Kankaraš
Jovo Knežević
Milica Kovačević
Krsto Matković
Marijana Matković
Ivan Madžgalj
Nikolina Mašulović
Nikolina Milić
Vladana Mirković
Andrija Orbović
Dejan Petrović
Ljubinka Nina Radulović
Jelena Rmandić
Marija Rutešić
Mihailo Rutešić
Denis Trubljanin
Marija Dževerdanović
Vladan Šipčić
Odjeljenje: IV/4,
ekonomski tehničar, smjer-opšti
Sonja Kontić,
odjeljenski starješina
Miljana Bošković
Maša Vuković
Ivan Vuksanović
Filip Vujović
Milica Gardašević
Boban Despotović
Nataša Zorić
Aleksandar Jevtović
Marko Jovanović
Konstantin Karadžić
Žana Knežević
Aleksandra Lalatović
Labud Lalatović
Luka Lasica
Milica Mandić
Nikolina Mandić
Aleksandar Matović
Luka Marković
Tomo Miljuš
Marija Mićović
Jelena Mitrović
Jovana Mrvošević
Zoran Nikčević
Andrija Pejović
Stefan Peković
Jelena Perunović
Milica Prodanović
Stefan Radulović
Vukica Tomić
Svetlana Tomić
Igor Čvorović
Svetlana Čurović
Danilo Šljukić
Rajan Šundić
Odjeljenje: IV/8, tehničar prodaje
Natalija Milić, djeljenski starješina
Nikola Avramović
Srđan Banićević
Jelena Bijelović
Jovo Vorotović
Nikolina Vicković
Ivan Goranović
Nikola Grubač
Darko Dvožak
Biljana Dokić
Aleksandra Dragutinović
Aleksandra Đurđevac
Ivana Đurđevac
Janko Đurđevac
Stefan Jauković
Brajan Jovanović
Vanja Milović
Ljiljana Mirković
Dijana Miljanić
Šćepan Mitrović
Branka Nikčević
Sandra Nikolić
Drago Pavićević
Svetomir Pekić
Svetlana Popović
Blagoje Radovanović
Julija Čerljakova
Lucija Ćiraković
Vesko Terić
Mileva Stijepović
Elma Sijarić
Vesko Raičević
Odjeljenje: III/9, tehničar prodaje
Dimitrije Đuričković, odjeljenski starješina
Marjan Adžić
Zorica Bajčetić
Šćepan Barjaktarević
Denis Beriša
Milovan Vešović
Željko Vuković
Vukašin Vučetić
Vladimir Gagović
Danilo Delibašić
Nenad Kadić
Danijela Kilibarda
Zorica Kilibarda
Anđela Lazović
Miloš Krivaćević
Blagota Magovčević
Andrija Matović
Živko Mijatović
Manasija Mijatović
Stefan Mitrović
Vasilije Novović
Radojica Pavlović
Danilo Pejaković
Đorđe Perišić
Strahinja Radović
Bojan Tomašević
Marija Tomašević
Rajko Tomić