Pronevjerili milione pa kupili ekskluzivni hotel u Kolašinu * Pronevjerili milione pa kupili ekskluzivni hotel u Kolašinu * ASK stala u odbranu glavnog specijalnog tužioca * Tužiće Stijovića * Umjesto da odgovara za napad, goni novinara * Zeta će dobiti kolektor, a nema kanalizaciju * Spomen na srpsko saborovanje
  Izdanje: 16-02-2021

Tonino Picula, izvjestilac Evropskog parlamenta:
Crna Gora će moći da dobije određenu količinu vakcina iz EU.

Početak sezone grijanja, kasno naveče stiže poruka na mobilni telefon: Je l’ vam trebaju drva?
Stiže odgovor na poruku: Ne.
Sjutra ujutro primaoc poruke vidi nema mu drva, njegova drva u dvorištu kod komšije i ide da pita komšiju: Pa šta je ovo, moja drva u tvom dvorištu.
Kaže komšija: Pa lijepo sam sinoć pitao je l’ vam trebaju drva i rekao si ne.

Sport - datum: 2021-02-15 ENGLESKA – PREMIJER LIGA (24. KOLO)
Junajted razočarao Junajted „iščupao“ bod protiv VBA
Iako najgora ekipa u Premijer ligi, Vest Bromvič Albion iznenadio je Mančester Junajted i remizirao sa favoritom kući 1:1. Sa osvojenim bodom u gostima Junajted se vratio na drugo mjesto, ali je sada sedam bodova daleko od Sitija koji ima utakmicu manje. VBA je šokirao goste već u drugom minutu pogotkom Dijanjea na asistenciju Galagera. Mogao je „fenjeraš“ i do drugog gola u 28. minutu, ali je De Hea odbranio udarac Snodgrasa. Sjajni Bruno Fernandeš je u 44. minutu donio izjednačenje koje će se ispostaviti i konačnim rezultatom do kraja meča. Istakao se i golman domaćih Džonston koji je odbranio tri sjajne prilike pulena Ole Gunara Solskjera. Vulvsi su u gostima, na krilima Portugalaca, preokrenuli rezultat u gostima Sautemptonu i stigli do pobjede i bažna tri boda. Poveli su domaćini golom Denija Ingsa, a Vulvsi preokrenuli golovima Rubena Nevesa i Pedra Neta. Poraz protiv Vukova peti je uzastopni duel u Premijer ligi u kojem je Sautempton ostao praznih šaka, dok su Vulvsi osmi put ove sezone stigli do cijelog plijena. Arsenal slavi Pjera Emerika Obamejanga koji je postigao het-trik u pobjedi nad Lidsom. Rezultat na kraju meča bio je 4:2. Gabonac je postizao golove u 13, 41. i 47. minutu. Tačku na pitanje pobjednika stavio je Ektor Beljerin u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Iako je vrlo rano ostala bez šansi za pobjedu, ekipa Marsela Bjelse je uspjela da postigne dva gola, a strijelci su bili Paskal Strajk i Elder Kosta.