Zbog poraza predlagao svoju smjenu, partija odbila * Zbog poraza predlagao svoju smjenu, partija odbila * Počasna državljanstva pod lupom MUP-a * Saradnicama Duška Kneževića kućna robija i uslovna kazna * Dječaka brutalno tukli i batinanje snimali telefonom * Podjednako se plaše i vakcine i korone * Laureati Ivan, Jovana, Milica i Vasilije
  Izdanje: 25-01-2021

Miloš Konatar, poslanik Građanskog pokreta URA:
Novo lice na čelu DPS-a – promjene.

Tri dječaka pričaju čiji je otac najbrži. Jedan kaže:
- Moj otac je fudbaler, ali je tako brz, kada šutne loptu na gol sa 11 metara, otrči i sam je uhvati.
Drugi kaže:
- Moj otac je još brži, on baci kamen sa brda i strči dolje pa ga uhvati.
Treći kaže:
- Moj otac je najbrži. On radi u opštini do tri sata, a već u pola tri je kod kuće!

Sport - datum: 2021-01-24 NJEMAČKA – BUNDESLIGA (18. KOLO)
Slavlje igrača Ajntrahta Petica Ajntrahta, kiks Lajpciga
S pravom je Budensliga jedna od najboljih na svijetu. U 18. kolu na 6 utakmica odigranih juče postignuto je ukupno 23 gola. „Petarda“ Ajntrahta i poraz Lajpciga obilježili su jučerašnji dan. Ipak, šou su ukrali Srbi koji igraju za Ajntraht iz Frankfurta. Najviše pogodaka, šest, viđeno je u Bilefildu gdje je Arminija dočekala Ajntraht iz Frankfurta, koji je rezultatom 5:1 savladao domaćina. Srpski fudbaler Filip Kostić odigrao je sjajnu utakmicu, odapeo je „strijelu“ sa oko 25 metara i matirao golmana. Prvi gol za Ajntraht postigao je Andre Silva u 25. minutu, a drugi u 33. minutu. U strijelce se upisao i povratnik u klub iz Frankfurta, srpski napadač Luka Jović koji je postigao gol deset minuta nakon što je ušao u igru. Ipak, iznenađenje kola svakako je poraz Lajpciga od predposlednjeg tima Bundeslige, Majnca, koja je sa 3:2 odnijela važnu pobjedu u borbi da sačuva prvoligaški status. Iako je gost vodio dva puta na meču golovima Tajlera Adamsa i Marsela Halštenberga, Majnc je uspio oba puta da anulira prednost preko Mousa Niakate i na poluvrijeme ode sa egalom. Pobjedu je domaćem timu donio Leandro Bareiro Martins na sjajnu asistenciju Danija de Koste. Iako je Lajpcig napadao, do kraja meča mreže su mirovale. Kao što se i očekivalo, Farmaceute je čekao težak dvoboj sa Volfzburgom. Jedini gol na utakmici postignut je u prvom poluvremenu, a precizan je bio vezni igrač gostiju Bote Baku u 35 minutu.

Meč između Frajburga i Štutgarta riješen je u prvom poluvremenu. Posle vođstva gostiju u 7. minutu golom Silasa Vamangituke, domaći su preokrenuli pogodcima Ermedina Demirovića u 14. i u 37. minutu Koreanca Jeonga. Gosti su mogli do izjednačenja pred sam kraj prvog poluvremena ali je Nikolas Ivan Gonzales promašio jedanasterac. Augzburg je savladao Union Berlin rezultatom 2:1 zahvaljujući svome golmanu koji je odbranio penal gostima u 56. minutu. Herta i Verder su u direktnom okršaju tražili tri boda za bijeg sa dna. Bolji je bio Verder koji je savladao domaćina 4:1.

Rezultati i strijelci:
A. Bilefild – A. Frankfurt 1:5 (Kordova 36, Nilson 51 (autogol) – Silva 25, 33, Kostić 27, Jović 75), Augzburg – Union Berlin 2:1 (Niederlešner 17, 47 – Ingvartsen 25), B. Leverkuzen - Volfzburg 0:1 (Baku 35), Frajburg – Štutgart 2:1 (Demirović 14, Jeong 37 – Vamangituka 7), Majnc - Lajpcig 3:2 (Niakate 24, 35, Bariero 50 – Aadams 15, Halštenberg 30) Herta – V. Bremen 1:4 (Kordoba 45+2 – Selke 10, Toprak 29, Bitenkurt 57, Sargent 77)