ASK srušio alibi za poraz DPS-a * Zatvaraju gradove, otvaraju kafiće * Napadaju vladu za koju će glasati * Aerodromi ne dostavljaju izvještaj, Poreska ne reaguje * Svaki drugi ne bi primio vakcinu protiv korone * Hadžibegić: Motiva ne fali, sve za pobjedu * Bajden tražio od Haradinaja da sačuva Visoke Dečane
  Izdanje: 14-11-2020

Snežana Armenko, zamjenica ombudsmana:
– Kovid karantini ograničavaju pravo i slobode pojedinaca.

Krenuo Dobrica Erić kod berberina i sretne ga Ljubivoje Ršumović:
- Gdje si pošao, Dobrice?
Dobrica:
- Da. Kako si znao?

Pitali Pericu šta je to bacač diska.
– Bacač diska, pa čovjek kome posao ide od ruke.

Sport - datum: 2020-11-13 LIGA UDRUŽENJA KLUBOVA - JUG Preokret u drugom poluvremenu Hajduk - Otrant Olimpik 1:5 (1:0)
Stadion: SRC „Topolica”. Igrano bez publike. Sudija: Petar Lalić (Bar). Strijelci: Balić u 26. jedanaesterca za Hajduk, a Molabećirović u 65. iz jedanaesterca i 90, Kalezić u 74, Ficić u 80, Čauši u 88. minutu za Otrant Olimpik. Žuti kartoni: Gačević (Hajduk), Alibegu, Krumić (Otrant).

HAJDUK: Gačević, Osmanović, F.Barabaš, Đurković, Vukmarković, Mećikukić, Perunović, Mekić, Balić,, M.Barabaš (Konatar), Pavlović (Tripunović).

OTRANT OLIMPIK:Mećikukić, Kurti, Seniković, Alibegu, Molabećirović, Divanović, Sefa (Ficić), Ljamović, Krumić, Rili (Kalezić), Čaušić.

Ekipa Hajduka je izgubila kao domaćin od ulcinjskog Otrant Olympika rezultatom 5:1, iako su Barani do 65. minuta bili u vođstvu.

D.S.
Obilić - Sloga Stari Bar 10:0 (6:0)
Stadion Obilića. Igrano bez publike. Sudija: Danilo Radunović: Strijelci: Bigović u 4, 40, 46, A. Vujičić u 5, Krivokapić u 28. i 42, Perović u 37, Gugić u 55, Tučević 52, Đurđević u 57. minutu.

OBILIĆ: Sadlovski, Petović, Čelebić (Tučević), Bigović, A.Vujičić, Gugić, Drobnjak, Perović (Nišavić), U. Vujičić, Krivokapić, Đurđević.

SLOGA (STARI BAR): Popović, Novaković, Martinović, M. Pecović, Podbićanin, Količić, Ma. Pecović, Truš.

Starobarska Sloga je u Herceg Novom ubjedljivo poražena od Obilića rezultatom 10:0. Starobarani su na ovaj meč doputovali sa svega osam fudbalera.

D.S.
Budva - Lovćen 5:1 (3:0)
Stadion: "Lugovi". Igrano bez publike. Sudija: Miloš Bracanović. Strijelci: Đorđević u 22. i 30, Racković u 21, Liješević u 66. i Krivokapić u 71. za Budvu, a Mudreša u 85. minutu za Lovćen. Žuti kartoni: Grahić (Budva), Kustudija (Lovćen).

BUDVA: Ševaljević, Matejić (od 59. Grahić), Alihodžić, Franeta (od 46. Liješević), Đorđević (od 57. Lazović), Carević, Racković (od 57. Marković), Z. Dragićević, Tujković, Krivokapić, Sarač (od 46. D. Dragićević).

LOVĆEN: Kustudija, Vujović, Zadrima, M. Kaluđerović, Vulović, Peraš, V. Kaluđerović (od 65. Lalić), M. Ražnatović, Tatar (od 46. Ivanović), Zuber (od 65. P. Ražnatović), Mudreša.

Budvani su ubjedljivo pobijedili Lovćen i najstariji crnogorski tim ostavili na dnu tabele.