ASK srušio alibi za poraz DPS-a * Zatvaraju gradove, otvaraju kafiće * Napadaju vladu za koju će glasati * Aerodromi ne dostavljaju izvještaj, Poreska ne reaguje * Svaki drugi ne bi primio vakcinu protiv korone * Hadžibegić: Motiva ne fali, sve za pobjedu * Bajden tražio od Haradinaja da sačuva Visoke Dečane
  Izdanje: 14-11-2020

Snežana Armenko, zamjenica ombudsmana:
– Kovid karantini ograničavaju pravo i slobode pojedinaca.

Krenuo Dobrica Erić kod berberina i sretne ga Ljubivoje Ršumović:
- Gdje si pošao, Dobrice?
Dobrica:
- Da. Kako si znao?

Pitali Pericu šta je to bacač diska.
– Bacač diska, pa čovjek kome posao ide od ruke.

Sport - datum: 2020-11-13 LIGA UDRUŽENJA KLUBOVA SJEVER -11.KOLO
OFK Borac - Foto: Milovan Novović U Murini osam golova Polimlje - Brskovo 6:2 (4:0)
Stadion u Murini. Bez prisustva gledalaca. Sudija: Goran Vidaković (Mojkovac). Strijelci: Otašević u 3. iz jedanaesterca, Rajković u 18. i 35, Laban u 42, Šoškić u 56. iz jedanaesterca i Komatina u 62, za Polimlje, a Vidaković u 55 i Jelić.u 80 minutu za Brskovo.

POLIMLjE: Luković, Šoškić, Stešević, Komatina, Laban, Jokić, Rajković, Fatić, Otašević, Čukić, Veljić. Igrali su još: Ciriković, Jokanović, Stojković.

BRSKOVO: Božović, Vidaković, Minić, Raković, Bulatović, Šćepnović, Đukić, Raonić, Jelić, M. Đukić, Raonić.Igrali su još: Zindović, Jovanović.

Šteta što nije bilo publike, da vidi osam golova.

M.N.

OFK Borac - Komovi 3:2 (0:0)

Stadion u Mojkovcu. Bez prisustva gledalaca. Sudija: Sanjin Hajdaragić (Bijelo Polje). Strijelci: A. Ramović u 57. i 62. i Dž. Ramović u 67. za OFK Borac, a Kastratović u 82. i Ad, Pupović u 90. minutu za Komove.

OFK BORAC: Kanalić, A. Ramović, Ljuca, Korać, Šemović, Vuković, Rondović, Klapija, Božović, Bošnjak, Dž. Ramović. Igrali su još: Kuč i Lukač.

KOMOVI: D. Labović, A. Šćekić, Al. Pupović, Ralević, Kastratović, Milićević, B. Labović, Ad. Pupović, Vojvodić, Martinović, M. Šćekić. Igrali su još: F i V. Guberinić i Arsović.

Teže nego što se očekivalo favorizovani Bjelopoljci su osvojili tri boda.