Mujo se nasmije:
- Komšijin... i pravo sam zadovoljan!

Sport - datum: 2020-02-05 PRIPREMNE FUDBALSKE UTAKMICE
Milutin Osmajić Minimalac Nikšićana Sutjeska – Rudeš 1:0 (1:0)
Stadion: SC Međugorje. Gledalaca: oko 50. Sudija: Harun Pirić (Stolac). Strijelac: Grupec (autogol) u 29. minutu.

SUTJESKA: Giljen, Grivić, Janjić, Vučić, Šofranac, Bubanja, Janković, Ćetković, Vlaisavljević, Kojašević, Božović, Osmajić. Igrali su još: Ličina, Nedić, Eraković, Bojović, Marušić, Bojović, Marković, Cicmil, Vlaisavljević.

RUDEŠ: Banić, Manenica, Matić, Radaš, Mo, Čabraja, Havojić, Okečukvu, Jurić, Gorupec, Marković. Igrali su još: M. Uzelac, Jakšić, Podrug, Marić, Burić, Hodak, Raguž, Marjan Šuto, Mato Šuto, L. Uzelac, Rubić.

Sutjeska je do prednosti došla u 29. minutu. Ćetković je dobro prošao, dodao do Osmajića, koji je loptu poslao pred gol Rudeša. Nespretno je intervenisao Grupec i smjestio loptu u sopstvenu mrežu. Hrvatski drugoligaš u finišu prvog poluvremena imao je veliku priliku da izjednači. Iz duela jedan na jedan Havojića i Giljena, kao pobjednik izašao je čuvar mreže Nikšićana. Giljena je na golu zamjenio Ličina i on je nastavio sa dobrim odbranama. U 50. minutu odlično je interevenisao i osujetio Čabraju da iz idealne pozicije, pogodi mrežu Nikšićana. Sutjeska je zatim priprijetila preko Markovića u 64. i Kojaševića u 66. minutu. Ličina se još jednom istakao u 69. minutu, odbranivši Markovićev šut. Poslednju priliku na utakmici imao je Marko Vučić, njegov pokušaj osujetio je golman Rudeša.

B.K.

Mornar - Arsenal 1:1 (0:0)

SRC: „Topolica”. Gledalaca: oko 50. Sudija: Srđan Klačar (Bar). Strijelci: Vukmarković u 75. iz jedanesterca za Mornar, a Kotorac u 60. minutu za Arsenal.

MORNAR: Bjelica, Vujošević, Martinović, Đukić, Brnović, Merdović, Vukmarković, Dinoša, Kažić, Bećirović, Bulatović. Igrali su još: Vukčević, Mucević, Stojanović, Đurašković, Balić, Mehović, Nakahara, Leverda, Vujačić.

ARSENAL: Lemajić, Nikolić, S.Mršulja, Manojlović, Todorović, Batuta, Kovačević, Bulatović, Tačibana, Đorđević, Kotarac. Igrali su još: Krgović, Ličina, Radulović, Delić, Itantović, V. Mršulja.

Duel između drugoligaša Mornara i Arsenala završen je bez pobjednika- 1:1. Gosti su poveli u 60. minutu. Kotorac je iskoristio priliku i lijepim golom pogodio mrežu Barana. Konačan rezultat postavio je Vukmarković pogotkom sa bijele tačke u 75. minutu.