Došla filmska ekipa u Crnu Goru da snime film. Snimaju oni kako on prvi dan leži na plaži, drugi dan isto. Treći dan dođe režiser i kaže:

- Upotrijebite ga u rečenici.
- Alou, ko je na fon?

Sport - datum: 2019-12-12 KOM NA ZLATICI BOLJI OD ZETE
Minimalac Zlatičana Žarko Popović pogodio za trijumf
Fudbaleri Koma prekinuli su seriju loših rezultata i prvi put nakon 18. septembra uspjeli da dođu do pobjede. Ekipa trenera Viktora Trenevskog savladala je kao domaćin Zetu sa 1:0 i samim tim zadovoljna otišla na zimsku pauzu.

-– Imam mnogo djece, šestoro, i čini mi se da sam više iščekivao ovu pobjedu nego najmlađe dijete - našalio se Viktor Trenevski, strateg Koma i potom dodao: – Ovo je ekipa koja nije dominirala ni u Drugoj ligi, a mislim da smo svaku utakmicu ove polusezone odigrali na odličnom nivou što se tiče igre, ali kad ne ide - ne ide. Ova pobjeda je mala nagrada za sve što smo prošli ove godine. Čeka nas ozbiljna selekcija, unapređivanje, ali u svakom slučaju Kom je i dalje pozitivna priča.

Kada je u pitanju prvi dio utakmice, jak vjetar je više odgovarao gostima, ali tim iz Golubovaca nije uspio da kruniše inicijativu. Najbolju priliku u tom periodu imao je Nemanja Sekulić, u 31. minutu. Izveo je slobodan udarac, lopta kod druge stative došla do Srđana Krstovića, ali vezista gostiju nije uspio da reaguje na pravi način. U samom finišu prvog poluvremena zaprijetili su domaći. Marino Nuculović se našao u odličnoj situaciji, šutirao je, ali je golman Raičević uspio da odbrani.

Trenutak odluke zbio se u 52. minutu - Žarko Popović je šutirao iskosa sa oko 16 metara i uz pomoć jakog vjetra lobovao Danila Raičevića. Nakon tog pogotka Zlatičana igra je postala mnogo zanimljiva, a u 76. minutu Goran Vujović je mogao da ovjeri pobjedu svoga tima. Međutim, lopta je nakon njegovog udarca završila na prečki gola gostiju. S druge strane, i Zeta je imala jednu odličnu priliku za izjednačenje. „Rezervista” Đorđije Vukčević našao se sam ispred golmana Marka Novovića, ali nije uspio da pogodi mrežu.

- Nije lijepo kad se polusezona završi porazom, ali mjesto na kojem se nalazimo svakako je pozitivno. Sigurno smo mogli više u ovoj utakmici, Kom je čekao šansu, znao je kako da igra protiv nas i dočekao ju je, dok mi naše nijesmo iskoristili. Vjerujem da ćemo se tokom pauze pojačati na mjestima gdje najviše škripi i zbog kojih nijesmo uzeli još bodova i da ćemo u nastavku sezone doći do željene pozicije - istakao je Dejan Roganović, trener Zete.

Kom – Zeta 1:0 (0:0)
Stadion: Koma. Gledalaca: 100. Sudija: Mileta Šćepanović (Podgorica). Pomoćnici: Srđan Jovanović (Bar) i Nikola Vujović (Bar). Strijelac: Popović u 52. minutu. Žuti kartoni: Popović, Gardašević (Kom), Baošić, Milojko (Zeta)

KOM: Novović, Nuculović, Petrović, Milović, Dabetić, Golubović, Đurković, Hot (od 85. Račić), Vlahović, Popović, Vujović (od 80. Gardašević).

ZETA: Raičević, Sopo, Baošić, Ceklić, Sekulić, Milojko, Krstović, S. Vukčević, Goranović (od 74. Đ. Vukčević), Jamoa, I. Vukčević (od 74. M. Lambulić).