Zemlju „kupljenu” od Brajovića „prodao” 100 hiljada jeftinije * Budžet težak 2,5 milijarde, za otplatu duga 540 miliona * Pejović u poslu sa Šarićevim ortacima * Majku uhapsili, djeca ostala na ulici * Borim se za vas, nikada im neću dozvoliti da me zaustave * Srpskom nasleđu na KiM potrebna zaštita * Želje su jedno, mogućnosti drugo
  Izdanje: 14-11-2019

Nikola Rakočević, poslanik DPS-a:
– Nema govora o tehničkoj vladi.

Ulazi neki bilder u bus i govori šofer: Karta ?
- Momak: Moćni Mustafa nikad ne plaća kartu !
Sledeće jutro šofer: Karta ?
Nakon nekog vremena šofer se isto nabildao: Karta?
Proteže se šofer: a zašto moćni Mustafa nikad ne plaća kartu?
Momak: Zato što moćni Mustafa ima mjesečnu.

Kaže Fata Muji:
Trudna sam!
Mujo će iznenađen:
Kako bolan trudna, pa pazio sam?!?
Pa to ti je kao u saobraćaju, džabe ti što paziš kad drugi ne paze!

Sport - datum: 2019-11-13 PRVA CRNOGORSKA FUTSAL LIGA - 6. KOLO
Sa utakmice između Jedinstva i Studentskog doma Titograd i Nikšić maksimalni Bajo Pivljanin – Titograd 2:4 (2:1)
​Dvorana: Sportski centar. Gledalaca: oko 100. Sudije: Veljko Bošković (Bijelo Polje) i Boban Živaljević (Podgorica). Strijelci: Durutović u 12. i K.Vuković u 14.minutu za Baja Pivljanina, a Mugoša u 12. i 26., Perošević u 30. i Radonjić (autogol) u 35. minutu za Titograd. Crveni karton: Delić u 39. minutu (Bajo Pivljanin). Žuti karton: Babović i Delić (Bajo Pivljanin), Perošević (Titograd).

BAJO PIVLjANIN: Roćen, Đurković, Krunić, M.Vuković, K.Vuković, Kandić, Šušić, Babović, Durutović, Ristić, Radonjić, Bošković, Delić.

TITOGRAD: Despotović, Pejović, Sekulić, Mugoša, Perošević, Spasojević, Barović, Mugoša, Durutović, Adžić, Efović.

Ekipa Baja Pivljana pružila je više nego dostojan otpor favorizovanom protivniku. Domaćin je na odmor krenuo sa minimalnom prednošću, ali je u nastavku ipak kvalitet šampionske ekipe presudno uticao na ishod meča.

B.K.

Nikšić – Vojska Crne Gore 6:0 (2:0)

Dvorana: Sportski centar. Gledalaca: oko 200. Sudije: Dražen Vukčević i Vladimir Šaković (Podgorica). Strijelci: Božović u 12, Radulović (autogol) u 17, Mašulović u 22. i 40, Bošković u 28. i Gardašević (autogol) u 29. minutu. Žuti karton: Đedović, Perović (Nikšić), Zogović, Zindović, Radulović (Vojska Crne Gore).

NIKŠIĆ: Ćirković, Barović, Vuković, Mašulović, Božović, Nikolić, Ćorić, Bošković, Đedović, Perović, Bečanović, Puletić.

VOJSKA CRNE GORE: Zogović, Marković, Zindović, Jovović, Gardašević, Dačević, Đoković, Šćepanović, Radulović.

Nikšićani ne posustaju i dalje imaju stoprocentni učinak. Do šeste pobjede u sezoni došlu su nakon više nego dobre igre. Domaćini su bili dominantni i držali sve konce igre u svojim rukama.

B.K.

Jedinstvo - Studentski dom 3:4 (3:3)

Hala:,,Nikoljac'. Gledalaca: 50. Sudije: Žarko Markuš (Podgorica) i Željko Babović (Berane). Strijelci: I. Ćorović u 1, Gurešić u 15. i Ignjatović u 20. za Jedinstvo, a J. Popović u 4. i 18, N. Konatar u 14. i Alavać u 27. minutu za Studentski dom. Žuti kartoni: A. Mehović (Jedinstvo), Alavać (Studentski dom). Crveni kartoni: A. Mehović i I. Ćorović (Jedinstvo).

JEDINSTVO: Ed. Mehović, Gurešić, I. Ćorović, Suljević, F. Ćorović, A. Mehović, Bulatović, Sijarić, Kanalić, Hajderpašić, Avdić, Adžibulić, Ignjatović.

STUDENTSKI DOM: Boljević, Gojačanin, Femić, J. Popović, N. Konatar, Mrkulić, S. Konatar, Mihaljević, Alavać, N. Popović.

Odlična igra i sedam postignutih golova, a "studentima" je pobjedu u 27. minutu donio Mirel Alavać.

M.N.

Gorštak - Mirabile moda 2:1 (1:1)

Sportski centar u Kolašinu. Gledalaca: 50. Sudije: Vukić Femić (Bijelo Polje) i Branko Stanić (Bijelo Polje). Strijelci: Labović u 3. i Marković u 40. za Gorštak, a Ćipranić u 3. minutu za Mirabile modu.

GORŠTAK: L. Živković, Labović, Marković, Bulatović, Đukić, Kljajić, M. Živković, Darmanović, Drašković, Vukićević, Dukić, Rakić, Milošević, Čogurić.

MIRABILE MODA: Savić, Mirković, Nikolić, Ćipranić, Krivokapić, Sekulić, Drašković.

Filip Marković je golom u poslednjim trenucima utakmice donio pobjedu Kolašincima.

M.N.

Kataro 2019 - Brskovo 3:5 (1:3)

SC "Fer plej" u Kotoru. Gledalaca: 50. Sudije: Milosav Dragović (Budva) i Miloš Jabučanin (Cetinje). Strijelci: Vuletić u 17. i 35. i Dubak u 31. za Kataro 2019, a Ćorović u 14, Vidaković u 16, Bojović u 19. i 38. i B. Minić u 31. minutu za Brskovo. Žuti karton: Vidaković (Brskovo).

KATARO 2019: Husar, Bjelanović, Pavićević, Vuletić, N. Spalević, Lazarević, Dubak, M. Spalević, Krivokapić, Đapić.

BRSKOVO: Vučetić, N. Minić, Vidaković, Ćorović, B. Minić, Pandurica, Bojović, Damjanović.

Mojkovčani su nakon bolje igre tokom coijelog susreta stigli do pobjede u Kotoru. Bilo je na kraju 5:3, pa je Brskovo ostalo pratilac vodećem dvojcu, Titogradu i Nikšiću.

Rezultati: Kataro 2019 - Brskovo 3:5, Nikšić - Vojska Crne Gore 6:0, Bajo Pivljanin - Titograd 2:4, Jedinstvo - Studentski dom 3:4, Gorštak - Mirabile moda 2:1.