Milovim prijateljima 9 miliona od građana * Brano krije odluke o radnim grupama * Brajović znao kako su plaćeni partijski skupovi * Pristaje na godinu robije i da plati 30.000 * Država da spriječi napade na novinare * Tramp preko Zelenskog htio da se obračuna sa Bajdenom * Programi brojni kao i tačke kulturnog spajanja
  Izdanje: 26-09-2019

DUŠKO MARKOVIĆ, PREMIJER:
Vlada iskazuje poštovanje prema pravoslavnoj Mitropoliji crnogorsko-primorskoj i njenim vjernicima.

- Mama, opet sam se svađala sa mužem, ja to ne mogu izdržati! Doći ću živjeti s tobom!
- Ne, draga, on mora platiti za svoje greške! Ja ću doći živjeti s vama!

Pitaju Piroćanca: - Kako ste nagovorili sina da pokosi travnjak? - Lako, rekao sam da sam izgubio dinar u travi.

Sport - datum: 2019-09-25 KOŠARKAŠI BUDUĆNOST VOLI SAVLADALI SPLIT U POSLEDNJEM PRIPREMNOM MEČU
Poslednja provjera Podgoričana Uozbiljili se u drugom poluvremenu Budućnost Voli - Split 94:70 (21:19, 22:24, 29:16, 22:11)
Dvorana: SC Morača. Gledalaca: oko 700. Sudije: Lučić, Radinović, Dragojević.

BUDUĆNOST VOLI: Kobs 2, Bamfort 13, Šehović 7, Starovlah 8, Martin 15, Ilić 2, Vud 5, Z. Nikolić 2, Popović 16, Mejers 13, D. Nikolić 9, Žugić 2.

SPLIT: Bajo 11, Kalajdžić 7, Rebić 2, Perković 4, Gabrić 15, Noris 2, Kaningem 4, Runjić 5, Marčinković 6, Rikić 4, Kedžo 10.

Boljom igrom u drugom poluvremenu košarkaši Budućnost Voli savladali su Split u poslednjoj pripremnoj utakmici. Na startu meča izgledalo je da će to biti jednosmjerna ulica. Domaćini su bili agresivniji, raspoloženiji, pa su u trećem minutu trojkom Bamforta poveli 12:4. Tada su stali i dozvolili gostima da srede redove. Splićani su trojkom Gabrića u 10. minutu prišli na 17:18. Prva dionica završena je rezultatom 21:19, da bi na startu druge Rikić bio precizan za preokret (23:229. U tim momentima gosti su bili bolji rival, a kada je Noris u 17. minutu bio precizan sa linije slobodnih bacanja za plus 10 (38:28) izgledalo je da će Plavi imati dosta problema. Ipak, tada je Šehović ubacio sedam poena, odličan je bio i Popović, tako da su Podgoričani u 20. minutu i poveli (43:41), ali je na poluvremenu bio rezultatski egal (43:43). Očigledno da su domaćini u svlačionici dobili dodatni potsticaj. U nastavku je to bio potpuno drugi tim. Plavi su se razletjeli po terenu, a krenuo ih je i šut. Ubacili su čak pet trojki u ovoj četvrtini (Popović i Danilo Nikolić po dvije i Bamfort), pa su pred odlučujućih 10 minuta imali 13 poena viška (72:19). Na startu četvrte dionice napravili su seriju 7:0 (79:59) i skršili otpor borbenih Splićana. Košarkaši Budućnost Voli već preksjutra igraju na Superkupu ABA lige u Zagrebu.