Istraga propala jer je Ražnatović bio umoran * Vujošević: Vukčević me je zvala da dođem kod Katnića * Priznala da je prekršila zakon i da je sakrila 139.000 * Leon Drešaj ušetao u zgradu policije * KCCG fali 100 ljekara, za godinu otišlo njih 20 * Pozicija Skota * „Bolovat se mora” na malim ekranima

Na javnoj sceni prisutna je estradizacija institucija sistema, a glavna rijaliti zvijezda je Milivoje Katnić.

– Znaš, ja sam ti bio izuzetno pametno dijete. Prohodao sam u drugoj godini života.

– Nikakva! Političari samo upotrebljavaju veće kutije!

Sport - datum: 2019-09-17 OMLADINSKA FUDBALSKA LIGA CRNE GORE - 5. KOLO
Budućnost jedina maksimalna
Budućnost - Berane 7:0 (2:0)
Teren Budućnosti na Starom aerodromu. Gledalaca: 50. Sudija: Martin Minić (Bijelo Polje). Strijelci: Kovinić u 15, Krkeljić u 40, Mrvaljević u 47. i 86. i Mijović u 48, 76. i 83. minutu. Žuti kartoni: Milić (Budućnost), Janković, Dević (Berane).
BUDUĆNOST: Baltić, Striković (Dajević), Vuković, Mrvaljević, Milić (Marković), Osmanović (Vukotić), Kovinić (Mijović), Krkeljić (Vučinić), Obradović, Brnović, Bojović.
BERANE: V. Dobrašinović, D. Dević, Mitrović (Ralević), Međedović, A. Dobrašinović, Đurašković (L. Dević), Dašić, S. Pešić (M. Pešić), Uković, Obadović (Babić), Janković.
Omladinci Budućnosti stigli su do pete pobjede u sezoni. Kao domaćini su ubjedljivo savladali Berane - 7:0 uz het-trik Lazara Mijovića.D.P.

Sutjeska – Podgorica 3:1 (1:1)
Stadion: pomoćni kraj Bistrice. Gledalaca: oko 100. Sudija: Nikola Vođević (Podgorica). Strijelci: Janjić u 16. i 75. i Vuković 79. minutu za Sutjesku, a A.Krivokapić u 45. +1. minutu za Podgoricu. Žuti kartoni: Vuković (Sutjeska), Lj.Pejović (Podgorica).
SUTJESKA: R.Dubljević, Radojević (Gardašević), Bojović (B.Dubljević), Babić, Đukanović, B.Dubljević, Mirković, Janjić, Pajović, Lješković (Lalović), Vuković.
PODGORICA: Lj.Pejović, M.Krivokapić, Vučinić (Radenović), Vujačić (Zejak), Bajović, A.Krivokapić (Bojanović), Dapčević (Pavićević), Božović (Đukanović), Prelević (V.Pejović), Nikočević.
Zasluženo su domaćini stigli do tri boda. Put ka pobjedi trasirao je Janjić, a sve dileme oko ishoda otklonio je Vuković.B.K.

Grbalj - Kom2:1 (1:1)
Stadion: Grblja. Gledalaca: 25. Sudija: Ivan Šarac (Cetinje). Strijelci: Bogetić u 39. i Stešević u 82. za Grbalj, a Lekić u 12. minutu za Kom. Žuti kartoni: Penda, M. Kovačević, Bigović, Milović, Vorfaj (Grbalj), Vlahović, Boričić (Kom).
GRBALj: N. Kovačević, Penda, Popović (Vorfaj), M. Kovačević, Pribilović, Ćosić, Stešević, Bigović (Čelebić), Milović, Bogetić (Glavan), Krivokapić.
KOM: Radošević, L. Bulatović, Vlahović, Peličić (Prelević), M. Bulatović, Medenica, Lekić, Rjosuke, Vukčević (Mešter), Drašković (Dujović), Boričić.
„Trikolori” su nakon preokreta pobijedili Kom sa 2:1 i nanijeli prvi ovosezonski poraz Zlatičanima. Gostu su 12. poveli preko Lekića, Bogetić je izjednačio u 39, a gol odluke, osam minuta prije kraja, postigao je Đorđe Stešević.D.P.

Iskra - Igalo2:1 (1:1)
Stadion: Zore u Spužu. Gledalaca: 50. Sudija: Miloš Adamović (Podgorica). Strijelci: Vuković u 16. i V. Radulović u 50. za Igalo, a Đilović u 14. minutu za Igalo. Žuti karton: Gajić (Iskra).
ISKRA: Lazarević, Petrušić, L. Radulović, Avduljaj, V. Radulović, Perišić (Perović), Kolundžić (Vujadinović), Gajić (D. Radulović), Raspopović, Bogićević, Vuković.
IGALO: Kulinović, Kosać, Đilović (Aničić), Dabović, Vujičić, Dubljević (Aničić), U. Kovačević, Lučić (Banićević), Popović, Gluščević (Grubač), Perović (V. Kovačević).
Iskra je kao domaćin savladala Igalo i stigla do druge pobjede u prvenstvu. Gosti su poveli golom Đilovića u 14, dva minuta kasnije izjednačio je Vuković, a u 50. minutu Veliša Radulović je postavio konačnih 2:1.

Mornar - OFK Titograd 2:2 (1:1)
Stadion: SRC „Topolica”. Gledalaca: oko 50. Sudija: Miloš Laličić (Cetinje). Strijelci: Sinanović u 20. i Dragojević u 62. za Mornar, a Vujović u 35. i Rakočević u 58. minutu za OFK Titograd. Žuti kartoni: Mekić, Bušković (Mornar), Mališić, Rakočević, Šćepanović, Đukić (OFK Titograd).
MORNAR: Begzić, Marstjepović, Raičković (Karastanović), Sinanović, Brežanin, Dragojević, Hajdarević (Žigović), Bušković, Mekić, Bujišić (Liharević), Duraković.
OFK TITOGRAD: Živanović, Jadžić, Šćepanović, Adžić, Spahić, Kovačević (Krivokapić), Vujović, Rakočević, Mališić (Šuškavčević), Kukuličić (Đukić), Popović.
Barani su poveli golom Sinanovića, uslijedio je preokret gostiju (strijelci Vujović i Rakočević), da bi bod domaćinu donio Dragojević u 62. minutu. D.S

Zeta - Petrovac3:3 (1:2)
Stadion: „Trešnjica”. Gledalaca: 50. Sudija: Dalibor Vujisić (Podgorica). Strijelci: Tripunović u 39, Lambulić u 63. i Đinović u 78. za Zetu, a Dervišević u 25. i 84. i Jošanović u 43. minutu iz jedanaesterca za Petrovac. Žuti kartoni: Matanović (Zeta), Jošanović, Pepeljak, Šćepanović (Petrovac). Crveni karton: Matanović (Zeta) u 88. minutu.
ZETA: Grbavčević, Peličić (S. Popović), M. Vukčević (Stajkić), Batrović, N. Vukčević (Krstović), Tripunović, Đinović, Pajović, Lambulić, Matanović, Pejović (M. Popović).
PETROVAC: Boljević, Radunović, Ad. Pepeljak, Šćepanović, Dervišević, Al. Pepeljak, Ljuca, Đelošević (Nagata), Mićović, Jošanović, Ćulafić.
Dobar meč odigrali su omladinci Zete i Petrovca, a na kraju pobjednika nije bilo.D.P.

Dečić - Rudar2:1 (1:1)
Pomoćni teren stadiona „Tuško polje”. Gledalaca: 50. Sudija: Marko Roganović (Danilovgrad). Strijelci: A. Adžović u 36. i 58. za Dečić, a Krstonijević u 43. minutu za Rudar. Žuti kartoni: Đeljević (Dečić), Dragaš (Rudar).
DEČIĆ: Vuljaj, Ćorović (Rudan), Đeljević, Đokić (E. Adžović), Ivezić, Muminović, A. Adžović, Hakšabanović, Dedvukaj, B. Adžović, Lukačević.
RUDAR: Bećović, Bajčetić, Kasalica, Ciguljin (Dragaš), Bulić (Kordić), Krstonijević, Raonić, Terzić, Pupović (Kovačević), Starovlah (Vukašinović), Despotović.
Tuzani su nastavili sa odličnim igrama. Pobijedili su sa Rudar sa 2:1, a tvorac trijumfa bio je Adil Adžović, strijelac oba pogotka za svoju ekipu. Gol za Pljevljake postigao je Veljko Krstonijević.D.P.

Jedinstvo - Drezga 1:1 (1:0)
Gradski stadion u Bijelom Polju. Gledalaca: 50. Sudija: Aleksandar Šćekić (Berane). Strijelci: Šekularac u 4. za Jedinstvo, a Caković u 43. minutu za Drezgu. Žuti kartoni: Perošević (Jedinstvo), Kankaraš, Đukanović, Kovačević (Drezga). Crveni karton: Đukanović (Drezga).
JEDINSTVO: Aković, Bahović, Božović, Šekularac, Perošević, Korać (Kolić), Šćekić (Ćinćur), Čikić, Vlaović, Balić, Mušović.
DREZGA: Adžić, Đukanović, Vukotić (Bukilić), Kostić (Rogač, Adžić), Kovačević, Nenezić, Roganović, Jovanović, (Milićević), Caković, Kankaraš, Vuković.
Poveli su domaći, rano u 4. minutu golom Šekularca, a gosti su izjednačili preko Cakovića, dva minuta prije odlaska na odmor.