Osumnjičili Miga da operu Mila * Vlada u minusu 159 miliona eura * Žugić štiti "prvu familiju", zato je smijenjen Krgović * Liderima Fronta zabranjeno da napuštaju Podgoricu * Upravni sud da poništi odluku ASK * Mjesto pozlaćeno imenom i svetim riječima Božjim * Podgoricu će razvijati sa šest i po miliona eura
  Izdanje: 02-02-2019

Radan Nikolić, predsjednik Udruženja boraca ratova od:
Naći odgovorne za ratne zločine nad crnogorskim rezervistima 1992. u „Lori” i Duvnu. direktor Udruženja boraca ratova od 1990. godine

Zove majka plavuša kćerku plavušu da „malo porazgovaraju”:
- Kćerko, da si lijepa, jesi, da si zgodna jesi, ali brate, gotovo da nemaš pameti. Škola slabo, posao slabo, muškarci te vozaju ko kako hoće.. - i tu mati kuca u sto - bolje da sam drvo rodila, eeeeeeej...
- Mama, mama, neko kuca na vrata!
- Neka, kćerko, sjedi da dovršimo razgovor, ja ći otvoriti... - odgovori majka.

Sport AZIJSKI KUP
Pehar kod šeika – reprezentacija Katara Katar je ispisao istoriju
Fudbalska reprezentacija Katara prvi put u istoriji postala je šampion Azije pošto je u finalnom susretu u Abu Dabiju savladala selekciju Japana (3:1). Meč je odigran na Šeik Zajed stadionu.
Strijelci za Katar, kojeg sa klupe predvodi selektor Feliks Sančez Bas, bili su Almoez Ali, Abdulaziza Hatem i Akram Afif, dok je počasni pogodak za „Samuraje” djelo Takumi Minamina.
Japanci su igrali nešto bolje tokom većeg dijela finalnog susreta, ali je Katar bio mnogo konkretniji kod realizacije svojih prilika. Do vođstva je došao u 12. minutu fantastičnim golom Alija, koji je makazicama iznenadio Šuičija Gondu. Na drugi pogodak čekalo se 15 minuta - tada je Hatim sa ivice kaznenog prostora pogodio gornji lijevi ugao mreže gola Japana .koji je tračak nade vidio kada je gol dao Minamino u 69. minutu, poslavši loptu tik uz stativu posle centaršuta Juje Osaka. Sve dileme oko pobjednika razriješene su u poslednjih deset minuta, kada je Afif bio precizan iz penala, poslije igranja rukom Maje Jošide.
Poslije dva peta mjesta (1984, 1988) u desetom učešću na Azijskom Kupu Katar je došao do senzacionalnog uspjeha. Japan je u šestom finalu drugi put poražen.
Za najboljeg igrača šampionata proglašen je Almoez Ali napadač Katara koji je, sa devet pogodaka, i najbolji strijelac ovog turnira ali i u istoriji – prestigao je Ali Daeija koji je 1996. godine za Iran postigao osam golova.
Domaćin Azijskog Kupa bili su Ujedinjeni Arapski Emirati.