Pitaju Muju: Mujo, reci jednu dugačku riječ.

- Mama, opet sam se svađala sa mužem, ja to ne mogu izdržati! Doći ću živjeti s tobom!

Zašto internet nikad ne može zamijenit novine?
- Internetom nikada ne možeš da ubiješ muvu koja te dva sata izluđuje leteći kroz kuhunju.

Sport JADRAN CARINE NA KORAK OD PLEJ-OFA KVALIFIKACIJA ZA LIGU ŠAMPIONA
Popadić heroj Jadran Carine – Vuljagmeni 8:7 (2:2, 0:1, 5:2, 1:2)
Bazen na Škveru. Gledalaca: 700. Sudije: Vlaho Radičević (Hrvatska) i Filip Ulig (Njemačka). Igrač više: Jadran 10 (5), Vuljagmeni 9 (3).
JADRAN CARINE: Kandić (10 odbrana), D. Radović, Popadić 3, Obradović, Banićević, Averka 1, Mijušković, Gardašević, Radović, Spaić 2, Drašković 2, Petković, Đurović.
VULjAGMENI: Hrsanhosos (11 odbrana), Bašić 2, Kaslogeropulos, Juvecis 1, N. Kuruvanis, Guvis, Afrudakis 2, Buha 1, Podikeas, Kapetnis, Tigas 1, Solonakis, D. Kuruvanis.
Pobjedom nad Vuljagmenijem u drugom kolu kvalifikacionog turnira na Švkeru, vaterpolisti Jadrana su napravili veliki korak ka plej-ofu Lige šampiona.
Junak večeri je bio Vlado Popadić, koji se razigrao u trećoj četvrtini i sa dva gola doprinio seriji domaćina od 3:0 za preokret na 7:5. Grci, predvođeni iskusnim Afrudakisom i hrvatskim reprezentativcem Bašićem su izjednačili na 7:7, ali je Popadić u poslednjoj četvrtini postigao svoj treći, a Jadranov jedni gol u poslednjoj četvrtini što je, uz odbranu Kandića u poslednjem napadu gostiju, bilo dovoljno za slavlje. Mladoj ekipi iz Herceg Novog je dovoljan bod iz današanjeg meča sa Sintezom za siguran prolazak u poslednju rundu kvalifikacija.
– Zadovoljan sam i rezultatom i igrom. Očekivali smo da neće ići sve po loju. Inspiracija je bila velika. Iskoristi smo svoje šanse. Čestitao bih mojim momcima na borbi i pobjedi – rekao je Vladimir Gojković.
Hrvatski strateg na klupi Vuljagmenija, Hrvoje Koljanin je rekao da je sreća bila na strani Jadrana.
– Morali smo mnogo bolje u napadu, gdje smo propustili mnogo zicera – rekao je Koljanin.Z.Š.