Saslušaće Golubovića, Lazovića, Koprivicu i Katnića * Odbačene 53 prijave za izbornu krađu * Klikovac preuranjeno odbacila prijavu protiv Brajovića * Fond PIO da odgovori gdje je otišlo 5,8 miliona * Saslušaće Golubovića, Lazovića, Koprivicu i Katnića * Pismo podrške * Pravni sporazum

N/A

Sport OMLADINSKA FUDBALSKA LIGA – 2. KOLO
Zeta ostvarila drugu pobjedu Kvartet sa maksimalnim učinkom
Zeta – Arsenal 4:0 (2:0)
Pomoćni teren stadiona „Trešnjica“. Gledalaca: oko 100. Sudija: Dejan Marković (Podgorica). Strijelci: Pejović u 24. i 52, M. Lambulić u 30. i J. Vukčević u 47. minutu. Žuti kartoni: Đukić, Perović (Arsenal).
ZETA: Vučić, M. Lambulić, Peruničić, Ne. Đurović, L. Lambulić (od 77. Krstović), N. Maraš (od 72. Ni. Đurović), Pejović (od 80. V. Maraš), J. Vukčević (od 73. Šćekić), Tripunović, Pajović (od 55. Zlatičanin), Milošević.
ARSENAL: Đurović, Labović, D. Šušić, Kotarac, Vuković (od 55. Zoran), Đukić, Perović, Risančić, Međedović, Maraš (od 44. Nedović), S. Šušić.
Lako i ubjedljivo su omladinci Zete došli do bodova u duelu sa Arsenalom. Pobjeda od 4:0 dovela je Zećane na prvo mjesto na tabeli (najbolja gol razlika) i sigurno je da se od ove ekipe mogu očekivati još bolji rezultati.
Dva gola za domaći sastav postigao je Nikola Pejović, a Mijat Lambulić i Jakov Vukčević su po jednom tresli mrežu Tivćana.D.P.
Kom Eurozoks – Budućnost 0:2 (0:1)
Pomoćni teren stadiona Koma na Zlatici. Gledalaca: 50. Sudija: Branko Odalović (Nikšić). Strijelci: Rjo Čatani u 34. i Vukotić u 88. minutu. Žuti kartoni: L. Vlahović (Kom Eurozoks), Bojović (Budućnost).
KOM EUROZOKS: S. Vukčević, L. Bulatović, Milošev, B. Bulatović, Lačević, Drašković (od 46. Đurić), Nuculović, L. Vlahović (od 89. Rajković), F. Vlahović (od 46. Gačević), Radosavović (od 73. I. Vukčević), Radenović (od 76. Korać).
BUDUĆNOST: Nikčević, P. Vukčević, Rjo Čatani (od 74. Maraš), Bojović, Šabotić, Brnović (od 50. Vukčević), Osmanović, Drešaj (od 46. Kukuličić), Vukotić, Obradović, Krivokapić (od 46. Tripković).
Budućnost je stigla do druge uzastopne pobjede. „Plavi“ su u gradskom derbiju pobijedili na Zlatici domaći sastav Kom Eurozoksa sa 2:0, golovima koje su postigli Japanac Rjo Čatani u 34. i Milan Vukotić u 88. minutu.D.P.
Mornar – Sutjeska 0:6 (0:5)
Stadion: „Topolica”. Gledalaca: 50. Sudija: Dalibor Vujisić (Podgorica). Strijelci: A. Babić u 2. iz jedanaesterca, Bulajić u 4, Šofranac u 13. i 33, Bajović u 20. iz jedanaesterca i Vujačić u 71. minutu. Žuti kartoni: Mucević, Hodžić, Giljen, Kovač (Mornar), A. Babić, Dubljević (Sutjeska)
MORNAR: Kovač, Mucević, Kiković, Stešević, Dragojević, Giljen, Balić, Bumbić, Perović (Janković), Hodžić (Martinović), Raičković (Ivačković)
SUTJESKA: Mićanović (Sekulić), A.Vlahović, Lalatović (L. Babić), A. Babić, V. Vlahović, Bajović, Toljić, Šofranac, Dubljević (Mirković), Vujačić, Bulajić (Delibašić).
Boljom igrom Nikšićani su na „Topolici” ostvarili ubjedljivu pobjedu protiv vršnjaka iz Bara.D.S.
Mladost Lješkopolje – Grbalj
1:0 (0:0)
Pomoćni teren stadiona „DG Arena“. Gledalaca: 50. Sudija: Mihailo Milošević (Cetinje). Strijelac: Turković u 66. minutu. Žuti kartoni: Zejak, D. Mugoša (Mladost Lješkopolje), Razić, Drobnjak, Perović (Grbalj). Crveni karton: Vraneš (Grbalj) u 90+5 minutu.
MLADOST LjEŠKOPOLjE: Marković, Turković (od 90. Pejović), Vučinić (od 46. Bojanić), Stijepović, Prelević, Nikočević, Radunović, Bulatović, Bojanović (od 78. D. Mugoša), Vujanović (od 48. Zejak), A. Mugoša (od 46. Bojanić).
GRBALj: Nikić, Samardžić, Pejović (od 80. Razić), Ivančević, Vučetić, Krivokapić (od 80. Radulović), Vraneš, Drobnjak (od 80. Tabajica), Peričić (od 46. Pribilović), Klać, Bogetić.
Mladost je stigla do prvog trijumfa ove sezone. Lješkopoljci su kao domaćini sa 1:0 pobijedili Grbalj, a gol odluke postigao je Pavle Turković u 66. minutu.D.P.
Jedinstvo – OFK Titograd 1:2 (1:0)
Gradski stadion u Bijelom Polju. Gledalaca: 50. Sudija: Mladen Knežević (Berane). Strijelci: Kanalić u 23. za Jedinstvo, a Jelić u 67. iz jedanaesterca i 90+3 za OFK Titograd. Žuti kartoni: Šekularac, Anđelić, Božović (Jedinstvo), Drinčić, Adžić (OFK Titograd). Crveni karton: Božović (Jedinstvo).
JEDINSTVO: Džafić, Obradović, Šekularac (Janković), Ramović, Šutović, Anđelić, Đ. Cvijović, Klapija (Vlaović), A. Cvijović (Kovačević), Kanalić (Mrdak), Božović.
OFK TITOGRAD: Joksimović, Muzurović, Muradbašić, Ćatović, Vujović, Jelić, Škrijelj, Adžić (Mališić), Drinčić, Stanišić (Popović), Šćepanović (Rakočević).
U duelu omladinaca Jedinstva i OFK Titograda viđen je odličan fudbal i neizvjesna borba. Poveli su domaći još u 23. minutu golom Demira Kanalića. A nnda je na scenu stupio super talentovani Podgoričanin Mihajlo Jelić. Prvo je sigurnom realizacijom jedanaesterca u 67. minutu izjedačio rezultat, da bi onda u poslednjim sekundama nadoknade vremena evrogolom donio pobjedu svom timu.M.N.

Iskra – Petrovac 1:4 (0:1)
Pomoćni teren stadiona „DG Arena“. Gledalaca: 50. Sudija: Miraš Cerović (Podgorica). Strijelci: Šaletić u 68. za Iskru, a Dervišević u 34. i 80. i Đukanović u 76. i 88. minutu za Petrovac. Žuti kartoni: Kovačević, Šaranović (Iskra), Jošanović, Pajović, Dervišević, Mićović (Petrovac).
ISKRA: Stevović, Šaletić, Knežević (od 46. Simonović), Vučeljić, Bošković (od 46. Šaranović), Mujović, Jadžić, Vasecki (od 81. Pavićević), Filipović, Kovačević, Jovanović (od 86. Marković).
PETROVAC: Nikolić, Mićović, Kontić (od 90. Joković), Aleksić, Šofranac (od 90+1 Božović), Đukanović, Dervišević, Nišavić, Pajović (od 89. Đelošević), Đurđević, Jošanović (od 72. Vlaović).
Petrovčani su sigurnom igrom stigli do prve pobjede ove sezone. Slavili su na „DG Areni“ sa 4:1 protiv Iskre, a meč su obilježili dvostruki strijelci Nemanja Đukanović i Rijad Dervišević.D.P.
Lovćen – Dečić 4:0 (3:0)
Pomoćni teren stadiona „Obilića poljana”. Gledalaca: 50. Sudija: Marko Ćupić (Podgorica). Strijelci: A. Latković u 19. i 20., Roganović u 44. i Zuber u 59. minutu.
LOVĆEN: Stojanović, L. Latković (od 84. Krivokapić), Bracanović, Pejović, Ražnatović (od 84. Zadrima), A. Latković (od 70. N. Vukotić), Zeković, Zuber (od 78. M. Vukotić), Roganović, Hočko.
DEČIĆ: Krnić, Hakšabanović, Malići, Suljević (od 58. Marković), Kijamet, Dušaj, Pepeljak, Đeljević (od 46. Krkanović), Vuljaj (od 77. Ljuljđuraj), Gojčaj (od 67. Pepeljak), Mustagrudić.
Omladinski sastav Lovćena ostvario je prvu ovosezonsku pobjedu. Cetinjani su na svom terenu nadigrali ekipu Dečića - 4:0.L.M.

Rezultati 2. kola: Kom Eurozoks – Budućnost 0:2, Zeta – Arsenal 4:0, Jedinstvo – OFK Titograd 1:2, Mladost Lješkopolje – Grbalj 1:0, Lovćen – Dečić 4:0, Iskra – Petrovac 1:4, Mornar – Sutjeska 0:6. Utakmica Berane – Rudar je odložena.

1. Zeta 2 2 0 0 12:0 6
2. Budućnost 2 2 0 0 11:0 6
3. Sutjeska 2 2 0 0 10:0 6
4. OFK Titograd 2 2 0 0 6:2 6
5. Grbalj 2 1 0 1 4:2 3
6. Jedinstvo 2 1 0 1 3:2 3
7. Lovćen 2 1 0 1 5:4 3
8. Petrovac 2 1 0 1 4:3 3