• Kakvoj trci, ko je trč’o?
Ciga će:
• Vlasnik Ajfona, pandur i ja!

Sport ENGLESKA – PREMIJER LIGA (31. KOLO) Salah uništio Votford
Zbog četvrtfinala FA Kupa, u okviru 31.kola engleskog Premijera juče su odigrane samo četiri utakmice. Liverpul je ugostio i napunio mrežu Votforda (5:0), uz još jednu blistavu partiju Salaha, koji je postigao četiri gola i asistirao Firminu kod petog. Kristal Palas je osvojio veoma važne bodove na gostovanju Hadersfildu. Puleni Roja Hodžsona slavili su 2:0, a prednost timu iz prestonice donio je Tomkins u 23.minutu. Dvadesetak minuta prije kraja, Zanka je skrivio penal nad Taunsendom, odgovornost je preuzeo reprezetativac Srbije Milivojević i postavio konačan rezultat. I Everton je trijumfovao kao gost. Pred „karamelama” je pao Stouk (2:1) i to u drugom poluvremenu, a oba pogotka za goste iz Liverpula postigao je sjajni Turčin, Tosun. Ključni detalj meča možda je bio 30. minut, kada je Adam dobio direktan crveni karton. Vest Bromvič Albion je ostao zakucan za dno tabele poslije poraza na gostovanju Bornmutu. Bilo je 2:1 za domaćina, iako je ekipi iz Birmingema vođstvo donio Džej Rodrigez na početku drugog poluvremena. Ajb je izjednačio u 77, a preokret je „trešnjicama” minut prije kraja donio Stanislas, svojim četvrtim golom u poslednjih sedam premijerligaških duela.

S E M A F O R
Liverpul – Votford 5:0 (2:0) – (Salah 4, 43, 77, 85, Firmino 50). Bornmut – VBA 2:1 (0:0) – (Ajb 77, Stanislas 89 - Džej Rodrigez 48). Hadersfild – Kristal Palas 0:2 (0:1) – (Tomkins 23, Milivojević 67.iz penala). Stouk – Everton 1:2 (0:0) – (Čupo-Moting 77 - Tosun 69, 84). Crveni karton: Adam (Stouk) u 30.
Manč. Siti 30 26 3 1 85:20 81
Mančester J. 30 20 5 5 58:23 65
Liverpul 31 18 9 4 73:34 63
Totenhem 30 18 7 5 59:25 61
Čelsi 30 17 5 8 52:27 56
Arsenal 30 14 6 10 55:41 48
Barnli 30 11 10 9 27:26 43
Lester 30 10 10 10 45:43 40