Katnić zaplijenio dokumentaciju o slučaju „Limenka” * Osuđeni za „Snimak” finansirao DPS * MUP da objasni rizik od falsifikata * Oteli studenta da bi od oca naplatili 5.000 eura * Parlament dostupan za OSI * Besplatna legalizacija * Kotor bez klanova

Bila jedna plavuša na bankomatu i druga joj kaže: „Vidjela sam ti pin kod 1347.” A ova druga joj odgovara: „Nije istina. Tačan pin kod je četiri zvjezdice.”

Spava Mujo i probudi ga Fata:
- Mujo budi se nisi popio tabletu za spavanje!!!!

Sport LIGA ŠAMPIONA – POZNATI SVI ČETVRTFINALISTI
Rezervisti presudili Dami
Okršajima u Minhenu i Barseloni sinoć je okončana osmina finala Lige šampiona za sezonu 2015/16. Očekivalo se da su dva prava evropska fudbalska klasika odlučena u prvim utakmicama i na kraju je bilo tako, ali je prvak Italije Juventus ispustio Bajern u nadoknadi vremena utakmice i u produžecima.
Prvi duel u Torinu opravdao je očekivanja, ostvaren je rezultat 2:2 koji je obećavao dobru borbu i u Minhenu. Bajern nije primio gol u prvom poluvremenu na poslednjih sedam mečeva Lige šampiona, ali je Juve sinoć probio Bavarce već u šestom minutu. Pogba je iskoristio istrčavanje Nojera i kiks čitave odbrane domaćina da zatrese mrežu nakon odbitka. Tada je počela dominacija Njemaca u polju, ali bez pravih prilika. U 28. minutu novi šok za navijače bavarskog velikana. Morata je povukao kontru, poigrao se sa defanzivcima rivala i sačekao utrčavanje Kvadrada, koji nije imao milosti, za muk na „Alijanc Areni”. Djelovala je četa Pepea Gvardiole i u nastavku prilično dezorganizovano, iako je dominirala u posjedu lopte. Torinezi su uspijevali da se odbrane, ali ne i kada je Levandovski glavom u 73. minutu zakucao loptu pod prečku. Finiš je donio pravu dramu, ofanzivu njemačkog tima u talasima i pogođenu stativu tri minuta prije kraja. Na samom kraju, Tomas Miler je nokautirao Staru damu za 2:2. U drugom produžetku sve su riješili za dva minuta „rezervisti” Alkantara i Koman. Đanluiđi Bufon je ispisao istoriju Lige šampiona i Juventusa. Sinoćnji meč bio mu je 90. u elitnom takmičenju, čime je oborio rekord legendarnog Alesandra del Pjera, koji je odigrao meč manje.
Aktuelni prvak Evrope, Barselona je dominaciju potvrdila u prvoj utakmici na londonskom „Emirejtsu”, kada je nadigrala Arsenal rezultatom 2:0, pa su šanse „tobdžija” za plasman u četvrtfinale u sinoćnjem revanšu bile minimalne. Još manje su bile kada je u 18. minutu Nejmar pogodio za 1:0. Sve je izgledalo u stilu giganta sa „Nou Kampa”, veoma jednostavno. Suarez je između defanzivaca Engleza pronašao Nejmara, a on je iskosa sa lijeve strane lako matirao Ospinu. Uzvraćali su i Englezi, imali nekolike prilike, ali su tek početkom drugog dijela uspjeli da izjednače preko Elnenija. Za kratko, pošto je već u 65. minutu bilo 2:1. Strijelac lijepog pogotka bio je Suarez. Do kraja utakmice, koja je odigrana po jakoj kiši, domaćin je rutinski odradio posao, uz pogodak Mesija u 88. minutu.
Žreb za četvrtfinale na rasporedu je sjutra, a veliko finale 28. maja na „San Siru” u Milanu.

Akteri
Barselona – Arsenal 3:1 (1:0) – prvi meč: 2:0
Stadion: „Nou Kamp” u Barseloni. Sudija: Sergej Karašev (Rusija). Pomoćnici: Anton Averianov i Tihon Kalugin (oba iz Rusije). Strelci: Nejmar 18, L. Suarez 65, Mesi 88 – Elneni 51 minut. Žuti kartoni: Turan (Barselona) - Flamini, Gabrijel, A. Sančez, Žiru (Arsenal).
BARSELONA: Ter Štegen, Alba, Matje, Maskerano, D. Alveš, Buskets, Rakitić (od 77. Turan), Inijesta (od 72. Roberto, Mesi, Nejmar, L. Suarez.
ARSENAL: Ospina, Monreal, Gabrijel, Košelni, Belerin, Flamini (od 45. Kokelin), Elneni, Ivobi (od 73. Žiru), Ozil, A. Sančez, Velbek (od 73. Volkot).
Bajern – Juventus 2:2 (0:2) nakon produžetaka
4:2– prvi meč: 2:2
Stadion: „Alianc Arena” u Minhenu. Sudija: Jonas Erikson (Švedska). Pomoćnici: Matias Klasenius i Daniel Vornmark (oba iz Švedske).
Strelci: Levandovski 73, T. Miler 90, Alkantara 108, Koman 110 - Pogba 6, Kvadrado 28 minut. Žuti kartoni: Kimih, Vidal, Levandovski, Alkantara, Bernat (Bajern) – Kedira, Morata, Lihštajner, Bonući, Kvadrado, R. Pereira, Sturaro (Juventus).
BAJERN: Nojer, Alaba, Benatia (od 46. Bernat), Kimih, Lam, Ć. Alonso (od 60. Koman), Vidal, Riberi (od 101. Alkantara), Daglas Kosta, T. Miler, Levandovski.
JUVENTUS: Bufon, Evra, Bonući, Barzalji, Lihštajner, Aleks Sandro, Kedira (od 68. Sturaro), Kvadrado (od 89. R. Pereira), Pogba, Ernanes, Morata (od 72. Mandžukić).