Milovoj firmi hitno izdata licenca da bi dobila posao od Vlade * „Gugi” zatrpao odvodne kanale * Damiru Mandiću produžen pritvor * Vuku Vuleviću oduzeli automobil * Otkriven „Ajnštajnov krst” * „Zora” nadomak Cerere * Stihovima i ružama darivali dame

Sudija pita optuženika kojeg su uhvatili u krađi:
- Jeste li oženjeni?
- Nisam i nikad neću biti!
Sudija će na to:
- Ne mogu da vjerujem, tako pametan, a krade!

Periskop - datum: 2015-03-06 KOŠARKAŠI CRVENE ZVEZDE SAVLADALI MAKABI U 9. KOLU TOP 16 EVROLIGE Lekcija šampionu Crvena zvezda – Makabi 89:76 (18:20, 20:14, 16:25, 35:17)
Dvorana: Kombank arena. Gledalaca: oko 10.000. Sudije: Hierezuelo, Himenez (Španija), Kovalski (Poljska).
CRVENA ZVEZDA: Vilijams 17, Rebić, Dangubić 5, Mitrović 4, Blažič 7, Kalinić 14, Marjanović 19, Kaplanović, Tejić 4, Denkins 16, Jović 3, Cirbes.
MAKABI: Pargo 14, Hajns 5, Smit 15, Rendl 4, Linhart 12, Tajus 12, Kohen, Ohajon 6, Harari, Skorcijanitis 2, Aleksander 6, Forte.
Najljepši poklon sportskom društvu za 70. rođendan podarili su košarkaši Crvene zvezde, koji su sinoć fantastičnom serijom u poslednjoj četvrtini savladali evropskog šampiona Makabi. U prvom poluvremenu vođena je izjednačena borba, ali su Radonjićevi izabranici na odmor otišli sa plus četiri (38:34). Iako su poslije odmora imali i sedam poena viška, Beograđani su dozvolili gostima da trojkama Ohajona i Parga potpuno preokrenu (57:51). U 33. minutu poslije trojke Ohajona, Makabi je vodio 68:63 i izgledalo je da će Zvezda pretrpjeti još jedan poraz. Međutim, tada su domaćini pojačali odbranu, a Vilijams i Denkins trojkama pokrenuli seriju, koju je zaključio Marjanović u 38. minutu. Na semaforu je pisao rezultat 83:68 za veliko slavlje oko 10.000 najvjernijih navijača u Areni.