Dvije plate primala devet mjeseci, uzela 17.000 eura * Firma bez zaposlenih prihodovala 38,4 miliona * Iz rijeke izvukli tijelo žene, traže nestalog mladića * Od plate stekao turistički kompleks * Zakon napravili bez znanja skupštinskog odbora * Provjeriti diplome zaposlenih u Centru za socijalni rad * Kontejnere „opkole” parkirana vozila

Ako je potrebno da predsjednik Putin i ja bilo šta razjašnjavamo, ne bježim od toga. Savjest mi je čista kao suza.

- Kako, kad si dužan kao i ja?
- Sat spavam, sat plačem.
********
Mujica za vrijeme ručka pita Muju: - Babo, babo, a što s’ ti oženio mater? Mujo ljutito ustaje od stola, pa kaže: - Vidiš, bona, ni malome nije jasno!

Sport - datum: 2019-11-24 NERVOZNA IGRA NA TREŠNJICI I NA KRAJU TRIJUMF DOMAĆINA SA IGRAČEM MANJE
Samo Krstović pogađao Dva gola Krstovića
U ne baš kvalitetnoj fudbalskoj predstavi, punoj nervoze, pogotovo kod domaćih igrača, Zeta je sa oo:0 pobijedila Grbalj i ostala u vrhu tabele. Toj nervozi najviše je kumovao sudija Vladimir Bjelica - nekim svojim odlukama iritirao je igrače i stručni štab Zete, koji su nakon tokom i nakon utakmice imali dosta primjedbi na njegovu arbitražu.

-Čestitam našim igračima, pokazali su koliko imaju jač i čvrst karakter. U prvom smo dominirali, potom smo u nastavku ostali sa igračem manje i svjesno smo se povukli. Dobro smo se branili i finišu sa još jednim golom ovjerili pobjedu - rekao je Aleksandar Kaluđerović, pomoćni trener Zete.

Prvi su zaprijetili gosti i to preko Zečevića, koji je u devetom minutu šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali ne lopta završila preko gola. Pet minuta kasnije Zeta je povela. Bošnjak je na lijevoj strani primio loptu, odigrao je pas do Sekulića, koji je odlično centrirao. Na drugoj stativi sam se našao Srđan Krstović i glavom je poslao u mrežu. Sličnu akciju domaći su izveli u 20. minutu, ali je Sekulić ovoga puta želio da iznenadi Popovića sa lijeve strane i bio je neprecizan. Trikolori su preko Zečevića još jednom zaprijetili u 41. minutu, ali ni ovoga puta vezista trikolora nije bio precizan. U poslednjim trenucima prvog dijela vidjeli smo i jednu spornu situaciju. Sekulić je centrirao ka Ivanu Vukčeviću, lopta je jednog od defanzivaca Grblja pogodila u ruku, ali se pištaljka sudije Vladimira Bjelice nije čula. Uslijedili su protesti domaćih, a zbog prigovora je trener Dejan Roganović zaradio žuti karton, a onda u poluvremenu i isključenje.

Na samom startu drugog poluvremena Zeta je ostala sa igračem manje. Baošić je startovao na sredini terena, a sudija Bjelica, možda i prestrogo, pokazao defanzivcu domaćih crveni karton. Zeta se tada povukla, gosti su preuezli inicijatu, ali samo u 82. minutu ozbiljnije zaprijetili. Imao je Benjamin Kacić zicer sa pet-šest metara, ali nije uspio da pogodi. Tačnije, previše se namještao i dozvolio Sekuliću da intervenise i izblokira ga. S druge strane, Zeta je u 68. minutu mogla do drugog gola. Bošnjak se našao sam ispred Popovića, a njegov šut je bio jako loš. Ali, u četvrtom minutu nadoknade vremena Zeta je ovjerila pobjedu. Srđan Krstović je iskoristio kontranapad i pogodio za 2:0.

-Pobjeda Zete je zaslužena. Po nekom pravilu, rival prvi put kada dođe do kaznenog prostora postigne gol, a tako je bilo i na ovom susretu. Imali smo u nastavku igrače više, ali smo pokazali nemoć, bez ideje da ugrozimo gol rivala - rekao je Marko Vidojević, šef struke "trikolora".

Zeta - Grbalj 2:0 (1:0)
Stadion: Trešnjica. Gledalaca: 300. Sudija: Vladimir Bjelica (Nikšić) - 0,5. Pomoćnici: Ivan Bogdanović (Cetinje) i Jovan Došljak (Berane). Strijelac: Krstović u 14. i 90+4 minutu.

Žuti kartoni: S. Vukčević, Milojko (Zeta), Račić, Đorđević (Grbalj). Crveni kartoni: trener Roganović (Zeta) u 45. minutu i Baošić (Zeta) u 48. minutu.

ZETA: Aković -, Tuzović 1, Sopo 1, Baošić 1, Sekulić 2, Milojko 1,5, Krstović 2, S. Vukčević 1 (od 75. Đ. Vukčević -), Bošnjak 1, Jamoa - (od 8. Goranović 1), I. Vukčević 1,5 (od 56. Ceklić -).

GRBALj: Popović 1, Rašo 1 (od 71. Perović -), Đukanović 1, Kartal 1, Merdović 1, Kotorac 1, Đuričković 1, Zečević 1 (od 60. Kacić 0,5), Petrov 0,5, Račić 0,5, Đorđević 1.

Igrač utakmice: Srđan Krstović (Zeta) - 2.