Aktere snimaka korupcije biraju za tužioce * Nne daju da birački spisak kontroliše DIK * Smijenjen sam iz ličnih razloga * Bojkot izbora ako ne bude fer uslova * Bezumnici i bezobraznici * Dok Tramp prijeti sankcijama, Erdogan najavljuje kontramjere * Datum za pregovore sa EU ili je moja vlada „mrtva”

Učiteljica: - Perice, tvoj sastav sa temom „Moj pas“ isti je kao sastav tvog brata. Mislim da si ga prepisao. - Ma, nije to, učiteljice, nego imamo istog psa - odgovori joj Perica.

Kako Piroćanka natjera djecu da pokose dvorište?
Kaže im da je izgubila tamo pet dinara.

Sport KOŠARKAŠI MORNARA PORAŽENI OD RIGE U GOSTIMA
Okreću se sledećim izazovima Falio ofanzivni skok
Košarkaši Mornara poraženi u gostima od Rige 80:74 u utakmici prvog kola „C” grupe FIBA Lige šampiona. Barani su dobro počeli duel u Letoniji, prvu četvrtinu dobili sa tri poena, da bi na poluvrijeme otišli sa prednošću od dva poena 42:40. U prvom poluvremenu šut sa distance je uglavnom dobro služio Barane, prije svih Pulena, a sredinom druge četvrtine Mornar je preko Volera stigao do maksimalne prednosti 31:23. U trećoj, a naročito poslednjoj četvrtini, procenat šuta osjetno je opao. Uz to, domaći su veoma dobro koristili ofanzivni skok, pokupivši skoro sve lopte pod košem Barana. Igrači Mihaila Pavićevića promašili su deset slobodnih bacanja, a ne mogu da se pohvale ni procentom šuta za dva poena (16/38, 42%). Takođe, imaju razloga da žale zbog ovakvog epiloga meča, jer su na 47 sekundi prije kraja došli do izjednačenja (74:74). U finišu utakmice Voler sa dvije trojke i Bjelica iz reketa su bili jedini raspoloženi, da bi na 50-tak sekundi prije kraja Barani došli u egal nakon poena Nidama 74:74, ali nakon toga nisu adekvatno odgovorili domaćinu, zbog čega su morali da se pomire sa porazom. Centar Radoje Vujošević rekao je da su imali problema sa ofanzivnim skokom.

- Dobro smo odigrali prvo poluvrijeme i na kraju imali prednost. Nismo imali rješenje za njihovu skok igru. Bilo je i problema sa linije slobodnih bacanja. Ipak, došli smo do izjednačenja, ali nismo imali do kraja snage da odgovorimo na njihovu agresiju.