Otac vođe „škaljaraca” ubijen na kućnom pragu * Policija čuvala javni servis od građana * Referendum o luci umjesto smjene Jokića * Tender namjestili za Svetovog bratanića? * Plaši li se Milo „Velike Albanije” * Trampa spasili neposlušni savjetnici * Agencija odlučuje o prodaji Sosiete ženeral banke

- Prethodna vlada nas je dovela na ivicu provalije. Obećavam da ćemo učiniti veliki korak naprijed.

-Čak Noris nikada nije dobio Oskara. Al‘ zato Oskar ima već dva Čaka Norisa u vitrini.

Kako prepoznati Ko se boji svoje žene u selu?
Potrošio je više šljiva na pekmez nego na rakiju.

Pita mama Pericu: - Rekao si da si gladan kao vuk, zašto ne jedeš? - Mama, gdje si ti vidjela da vuk jede grašak?

Sport CRVENA ZVEZDA DOŽIVJELA PRVI PORAZ U SUPERLIGI SRBIJE OVE SEZONE Mudrinski srušio „crveno-bele” Čukarički – Crvena zvezda 3:2 (2:2)
Stadion: Čukaričkog. Gledalaca: 3.000. Sudija: Igor Stojiljković (Beograd). Strijelci: Mudrinski u 22. i 67. i Stojanović u 38. za Čukarički, a Marin u 6. i Ben 19. minutu iz jedanaesterca za Crvenu zvezdu.
Čukarički: Stevanović, Stevanović, Puškarić, Šapić, Bogosavac, Kovač (od 77. Kopitović), Docić, Luković (od 83. Šarić), Stojanović, Birmančević, Mudrinski (od 71. Tedić).
Crvena zvezda: Borjan, Gobeljić, Milunović, Savić, Stojković, Čaušić, Jovančić, Ben (od 63. Simić), Ivanić, Marin, Vukanović (od 77. Jirka).
Crvena zvezda je doživjela prvi poraz u u ovoj prvenstvenoj sezoni. Izgubili su izabranici Vladana Milojevića na gostovanju od Čukaričkog sa 2:3, u meču u kojem su imali prednost od 2:0 i onda potpuno pali i dozvolili domaćinu da ih nadigra, preokrene rezultat i stigne do trijumfa.
–Kada vodite 2:0 i kada se zovete Crvena zvezda, teško je da primite tri gola. Moraćemo da analiziramo zašto se to desilo. Nemamo mnogo vremena, moramo da se okrenemo narednim utakmicama. Čestitam Čukaričkom na pobjedi – rekao je Milojević svjestan da ga već u četvrtak očekuje 160. večiti derbi sa Partizanom.
A za „crveno-bele” je sve odlično počelo, jer je već u 6. minutu Marko Marin zatresao mrežu domaćina. Igrao se 19. minut kada su gosti duplirali prednost- El Fardu Ben iskoristio je dosuđeni jedanaesterac i matirao golmana Stevanovića. Nije taj rezultat obeshrabrio „brđane”, koji su do odlaska na odmor uspjeli da izjednače. Ognjen Mudrinski je u 22. minutu smanjio Zvezdinu prednost, a petnaetak minuta kasnije Luka Stojanović je postigao gol za 2:2. U nastavku susreta je Čukarički bio bolji, gol vrijedan tri boda postigao je ponovo Mudrinski, u 67. minutu.D.P.

Rezultati i strijelci
PLEJ-OF: Čukarički – Crvena zvezda 3:2 (Mudrinski 22, 67, Stojanović 38 – Marin 6, Ben 19p), Napredak – Vojvodina 5:0 (Đorić 7, Ivanović 17, 73, Ilić 52, Ndiaje 86); Danas igraju: Proleter – Mladost, Radnički – Partizan.
PLEJ-AUT: Zemun - Spartak 0:0, Dinamo - Voždovac 1:0 (Dimitrov 8p), Bačka - Mačva 2:2 (Ilić 24, Makarić 53 - Gojković 83ag, Milosavljević 89), Rad - Radnik 1:0 (Jovanović 72).