Utakmicama petog kola završen je ligaški dio „Luštica bej” Studentske lige Crne Gore u futsalu. Fakultet za sport i FV iz Nikšića je potvrdio prvu poziciju u grupi A pobjedom nad UDG 2, Filozofski fakultet je bio siguran u duelu sa Medicinskim, kao i Prirodno-matematički protiv FTH Kotor. U derbiju grupe B i najzanimljivijem meču petog kola Elektrotehnički fakultet je slavio protiv ekipe Fizioterapija Igalo i tako potvrdio prvu poziciju u grupi a time i lakšeg protivnika u osmini finala. Preostala dva meča grupe B su dobila epilog za zelenim stolom: Pomorski fakultet - Metalurško tehnološki fakultet 0:3 i Fakultet političkih nauka - Studentski dom 0:3. U grupi C, Ekonomski fakultet je bez većih problema savladao svoje kolege sa Pravnog fakulteta, UDG 1 je iznenađujuće visokim rezultatom porazila Građevinski fakultet i tako preuzela drugu poziciju u grupi pred doigravanje za titulu, dok je meč između Biotehničkog i Mašinskog fakulteta završen bez pobjednika.
Tabela grupe A: 1. Sport i FV 15, 2. Filozofski fakultet 9, 3. Prirodno-matematički fakultet 7, 4. Medicinski fakultet 5, 5. FTH Kotor 3, 6. UDG 2 1.
Tabela grupe B: 1. ETF 15, 2. Fizioterapija Igalo 10, 3. Studentski dom 9, 4. Fakultet političkih nauka 1, 5. Metalurško-tehnološki fakultet 1, 6. Pomorski fakultet -3.
Tabela grupe C: 1. Ekonomski fakultet 15, 2. UDG 1 9, 3. Građevinski fakultet 9, 4. Mašinski fakultet 4, 5. Pravni fakultet 3, 6. Biotehnički fakultet 0.
Grupa A
Medicinski fakultet–Filozofski fakultet 0:3 (0:0)
Sudije: Milutin Lukovac i Momo Saveljić (Podgorica). Strijelci: Čolaković u 25, Bulajić 35, 36.
MEDICINSKI FAKULTET: Spahić, Lutovac, Bubanja, Maraš, Lješnjanin, Muratović, Zejnilović, Kurtagić.
FILOZOFSKI FAKULTET: Kovačević, Đurđević, Dendić, Čolaković, Aleksić, Vujović, Bulajić.
UDG 2 – Sport i FV 2:7 (1:1)
Sudije: Gvozden Loncović i Milutin Lukovac (Podgorica). Strijelci: Pepić u 9. i 30. za UDG 2, Baćović u 6, Delić 21, Nikolić 31, Čvorović 32, 40, Jovanović 34, Cicmil u 35. za Sport i FV.
UDG 2: Bigović, Seperović, Lazarević, Pepić, Radončić, Zeković, Vuković.
SPORT I FV: Vuksanović, Cicmil, Roganović, Delić, Baćović, Jovanović, Krivokapić, Čvorović, Nikolić, Vuković.
FTH Kotor- Prirodno-matematički fakultet 4:10 (1:2)
Sudije: Gvozden Loncović i Milutin Lukovac (Podgorica). Strijelci: Rastoder u 13, Pavićević 25, 38, Pejović u 27. za FTH Kotor, Kršić u 7, 9, 22, 33, Čabarkapa 31, 34, Feratović 37, Bulatović 38, 39, Marković u 40. za PMF.
FTH KOTOR: Petrović, Maslovar, Rastoder, Pavićević, Jokanović, Matunović, Pejović.
PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET: Vukčević, Feratović, Popović, Čabarkapa, Bulatović, Kršić, Drobnjak, Marković.
Grupa B
Elektrotehnički fakultet - Fizioterapija Igalo 2:1 (1:1)
Sudije: Gvozden Loncović i Milutin Lukovac (Podgorica). Strijelci: Babović u 7. i 25. za Elektrotehnički fakultet, Krejić u 6. za Fizioterapija Igalo
ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET: Jovović, Marković, Ristić, Jovović, Jovović, Babović, Pejović, Vlahović, Raičević.
FIZIOTERAPIJA IGALO: Mijović, Šikmanović, Kojović, Šošić, Krejić, Popović, Vukićević.
Grupa C
Biotehnički fakultet - Mašinski fakultet 2:2 (2:1)
Sudije: Momo Saveljić i Milutin Lukovac (Podgorica). Strijelci: Radević u 15. i 18. za Biotehnički fakultet, Jelovac u 11, Rakočević u 25. za Mašinski fakultet.
BIOTEHNIČKI FAKULTET: Roćan, Džoganović, Milanković, Radičević, Radević.
MAŠINSKI FAKULTET: Mršović, Čvorović, Rakočević, Jelovac, Bakrač, Simonović, Vujović.
Pravni fakultet- Ekonomski fakultet 2:5 (0:1)
Sudije: Momo Saveljić i Milutin Lukovac (Podgorica). Strijelci: Dedajić u 26, Mehmedović u 38. za Pravni fakultet, Vukčević u 6, 40, Perović 28, Ajković u 33. i 40. za Ekonomski fakultet.
PRAVNI FAKULTET: Bajović, Bektašević, Mehmedović, Ivanović, Pejović, Krivokapić, Dedajić.
EKONOMSKI FAKULTET: Jokić, Stanković, Mašanović, Vukčević, Ajković, Perović, Mijović.
UDG 1- Građevinski fakultet 9:1 (4:0)
Sudije: Gvozden Loncović i Milutin Lukovac (Podgorica). Strijelci: Koprivica u 3, 21, 38, Marković 6, Maraš 10, 19, Ćetković 29, Mrkulić 31, Mugoša u 37. za UDG 1, Roganović u 40. za Građevinski fakultet.
UDG 1: Račić, Maraš, Ćetković, Ramdedić, Koprivica, Mrkulić, Mugoša.
GRAĐEVINSKI FAKULTET: Blagojević, Miranović, Đerković, Roganović, Nikolić, Đurković, Nenezić.
T.B.