Prinudno prodaju Gugijevu vilu da naplate 2,2 miliona * DPS i najbolju ideju zloupotrijebi * Gradilište usred Tare primjer nebrige * Kriju spisak zbog djece funkcionera * Prinudno prodaju Gugijevu vilu da naplate 2,2 miliona * U dlanovima * Strijeljanje istorije i istine
  Izdanje: 04-11-2018

BORIS BOGDANOVIĆ, POSLANIK DEMOKRATSKE CRNE GORE:
Monstat je filijala DPS-a koja se, po potrebi, stavlja u funkciju ostvarivanja najboljeg mogućeg izbornog rezultata u korist te stranke.

Pita mama Pericu:
– Zašto ne jedeš? Rekao si da si gladan kao vuk!
– A kad si ti vidjela vuka da jede mahune?

Prolazi Mujo u odijelu kraj pauk službe i vidi da mu dižu juga, a kraj juga je stajao napucani mercedes. Kaže Mujo:
- Lako ti je dignut juga, aj digni moj mercedes.
Vozač ljut podigne mercedes, a Mujo sjedne u juga i ode kući.

Pita djevojka prijateljicu: Pita djevojka prijateljicu:
– Vidim imaš novog dečka - bildera - prava markantna frajerčina! Kakav je kao muškarac?‘
– Kao moj laptop - odlična grafika ali slaba baterija!

Sport VATERPOLISTI OLIMPIJAKOSA I PRO REKA SE MUČILI U DRUGOM KOLU LIGE ŠAMPIONA Zvezda stala na tri gola
Vaterpolisti Crvene zvezde postigli su samo tri gola u meču drugog kola Lige šampiona protiv Barselonete – 3:14 (1:3, 1:2, 0:5, 1:4). Jedino što su domaćini uspjeli da urade je da izjednače na 1:1, nakon čega su Katalonci sa četiri vezana gola pokazali da neće dozvoliti iznenađenje. Bivši vaterpolista Budve Miloš Maksimović je postigao dva gola za Beograđane. U listu strijelaca se upisao i Marko Radović, dok su na drugoj strani „het-trik” ubilježili Rođer Taulj i Blai Maljarah. Najveći favorit za osvajanje titule, Pro Reko je na startu treće četvrtine italijanskog derbija imao četiri gola viška (7:3), ali je na kraju strahovao za pobjedu, jer je Pjetro Filjoli na tri minuta i 14 sekundi do kraja približio Brešu na minus jedan (8:9), što je bio konačan rezultat. Pobjednike je predvodio trostruki strijelac Filip Filipović. Kapiten Đenovljana, Aleksandar Ivović nije bio u svom elementu. Najbolji crnogorski vaterpolista je postigao jedan gol. Pored Filjolija, dva gola za „lavicu” je dodao i Kristijan Prešuti. Eger i Dinamo iz Moskve su pokazali da su trenutno na sličnom nivou. Mađari su predvođeni četvorostrukim strijelcem Starahinjom Rašovićem tek na startu poslednje četvrtine uspjeli da steknu dva gola viška (11:9), što se ispostavilo kao ključno. Crnogorski centar Nikola Murišić nije uspio da se upiše u listu strijelaca. Od Rusa su se istakli Ivan Nagajev i Dmitri Holod sa po tri pogotka.
Grupu B je obilježio novi kiks Olimpijakosa. Evropski prvak je uzeo samo bod na gostovanju Vaspo Hanoveru. Meč je obilovao preokretima, a tačku je stavio Italijan na privremenom radu u Njemačkoj, Aleks Đorđeti, svojim drugim pogotkom, na 37 sekundi do kraja – 9:9 (1:2, 4:2, 2:1, 2:4). Po običaju u Hanoveru je najefikasniji bio crnogorski golgeter Darko Brguljan, sa tri gola. Jedan manje je postigao bivši reprezentativac „crvenih” Aleksandar Radović, dok je Predrag Jokić bio koncentrisan na odbranu. Na drugoj strani su Andro Bušlje i Aleksandros Gunas dva puta pogodili metu. Mladost je u prvom kolu dopustila Hanoveru da odnese bod sa Save, ali drugi njemački predstavnik, Špandau, nije bio te sreće – 9:7 (3:1, 2:2, 3:1, 1:3). „Žapci” su odlično otvorili utakmicu (4:1), a pitanje pobjednika su riješili identičnom serijom u drugom poluvremenu kada su došli do velikih 9:4. Njemcima je malo bio „het-trik” Marka Štama, jer su Zagrepčani imali tri dvostruka strijelca (Kozmin Radu, Lovre Miloš, Ivan Buljubašić). Sport Menadžment se ne šali! Debitant u Ligi šampiona je nakon Olimpijakosa uzeo skapl i Solnoku – 7:5 (3:2, 1:1, 2:2, 1:0). Gosti su vodili na startu treće dionice, kada je Milan Aleksić postigao svoj drugi gol (5:4). Međutim, igrači ekipe mladog trenera Živka Gocića u poslednjih 14 minuta meča nisu uspjeli da savladaju crnogorskog golmana Dejana Lazovića, čiji saigrači su serijom 3:0 došli do nova tri boda.