Maturanti Srednje mješovite škole „Ivan Goran Kovačić“ su kako to tradicija nalaže, defileom kroz grad u svečanim toaletama i prigodnim odijelima, puni elana i želje da zakorače u novo poglavlje života, defileom kroz grad, a potom i zabavom u Institutu „dr Simo Milošević“, proslavili ulazak u svijet odraslih.
Ovogodišnja generacija imala je 230 maturanata, a među njima 68 gimnazijalaca, 148 učenika stručnih škola četvrtog stepena i 14 učenika trećeg stepena.
- Logističku podršku dobili smo od Opštine Herceg Novi, Centra bezbjednosti i drugih institucija kako bi manifestacija bila organizovana na najbolji način. Imamo zlatnu generaciju, pa samim tim i ljude koji će zasigurno graditi neku ljepšu budućnost - kazao je Momir Dragićević, direktor ove vaspitno obrazovne ustanove. K.M.
IVv - gimnazija
Odjeljenski
starješina:
Milenko Živković
Balić Bojan
Brkić Sara
Bulatović Darko
Čepić Pavle
Ćebić Bojana
Dabović Anka
Drinčić Stefan
Jovović Lazar
Komnenić Nina
Konjević Luka
Konjević Nikola
Lazović Uroš
Macan Maja
Matijašević Jelena
Mijušković Marija
Milinovic Olja
Mustur Aleksandar
Obradović Ines
Obradović Milenko
Petrone Luna
Planjanin Ines
Poznanović Marija
Putica Tamara
Savić Jovana
Vukčević Miloš
IIIt- trgovačka
Odjeljenski
starješina
Nataša Bulatović
Dašić Aleksandra
Đuričić Anđela
Gaši Nermin
Maslovar Stevan
Mićunović Nikola
Milatović Aleksandra
Nilević Živko
Nurković Jasmina
Palević Dragana
Radmilović Kristina
Radošević Milun
Stefanović Ana
Špirto Kristina
Ukropina Anđela
IVu - ugostiteljska
Odjeljenski
starješina
Ljiljana Karanović
Abramović Mitar
Babović Nikola
Bigović Jovan
Biuk Stefan
Bjelica David
Brajović Dragosav
Đokić Danijela
Đurović Luka
Gugolj Đorđina
Jeremić Ana
Krivokapić Stanojka
Lekić Sandra
Manojlović Danica
Marković Ana
Milikić Goran
Milikić Gorica
Nikočević Bojan
Pavlović Dejan
Petrović Dragana
Radović Jovan
Ratković Verica
Spajić Marijana
Šerović Petar
Šuntić Sofija
Vodovar Veljko
Vulević Đorđe
Žarković Đorđe
Žuvela Mark
IVft
Odjeljenski
starješina
Aleksandra
Krečković
Banićević Dragan
Čolaković Mileta
Dubljević Nemanja
Đuković Mira
Đurović Jovan
Ilić Milovan
Jefkaj Linda
Kešelj Nikola
Milošević Sanja
Pavlović Anja
Protić Tamara
Radanović Ognjen
Rašović Andrija
Savić Ivana
Savić Sara
Stanišić Tamara
Svilanović Lazar
Tafa Armin
Tomašević Rajko
Turanjanin Danica
Vujinović Stefan
Vuković Jovana
IVa - gimnazija
Odjeljenski
starješina
Milan Rađenović
Džuović Ivan
Đaković Milica
Đorđević Nina
Gavrić Toma
Grubač Milica
Kovačević Anđela
Mentović Sonja
Milak Lara
Mitrović Marijana
Novaković Miloš
Perović Đorđije
Predović Mila
Pušara Teodora
Ranisavljević Slaven
Rašović Sladjana
Rostović Mihailo
Sekulić Vera
Stijović Mileta
Topčić Ana
Zarubica Sandra
IVft
Odjeljenski
starješina
Aleksandra
Krečković
Banićević Dragan
Čolaković Mileta
Dubljević Nemanja
Đuković Mira
Đurović Jovan
Ilić Milovan
Jefkaj Linda
Kešelj Nikola
Milošević Sanja
Pavlović Anja
Protić Tamara
Radanović Ognjen
Rašović Andrija
Savić Ivana
Savić Sara
Stanišić Tamara
Svilanović Lazar
Tafa Armin
Tomašević Rajko
Turanjanin Danica
Vujinović Stefan
Vuković Jovana
IVgr - građevinska
Odjeljenski
starješina
Mario Šimić
Agović Haris
Bijelović Milan
Bulatović Jelena
Cupara Đorđe
Džolić Boris
Đuričković Dragan
Đurović Mihailo
Kaluđerović Aleksandar
Kastrat Dino
Krivokapić Milica
Kuduz Miloš
Lučić Nikola
Lutovac Vukašin
Marković Ana
Marković Danilo
Matović Nikola
Mihajlović Rosa
Milinić Đina
Milović Nikola
Milović Nikola
Moskov Nikola
Obradović Andreja
Ostojić Kristina
Pavlović Ilija
Perović Mitar
Radanović Dobrica
Radulović Ivo
Šćekić Nataša
Trapara Natalija
Vujanović Bojan
Vujošević Vasilije
Vuković Sanja
Zorić Jovan
Žmukić Gavrilo
IVtu -turistička
Odjeljenski
starješina: Sanja Ateljević
Bajat Nora
Bilafer Anđela
Buljančević Ivana
Čabrilo Teodora
Ćosić Marija
Đorđević Aleksandra
Grdinić Ikonija
Grković Ivana
Ivanović Svetozar
Kitić Marija
Krpina Antonina
Malović Jelena
Martinović Darko
Mihajlović Kristina
Obradović Emilija
Odalović Dejan
Odalović Ines
Pekić Valerija
Petrušić Ivana
Radonić Tamara
Sijerković Jelena
Simić Milica
Spaić Vladan
Stevović Tijana
Šaraba Tamara
Trifković Milenko
Tušup Todor
Vučetić Olga
Vujnović Luka
Vujović Marko
Vukašinović Uros
Vuković Anđela
Vulović Tomo
Zindović Stanka
IVe ekonomska
Odjeljenski
starješina
Dubravka
Kraljević
Adrović Ivona
Adžović Aleksandra
Bajčeta Jovana
Bjelica Sara
Dabižinović Nevena
Dabović Milica
Đurišić Teodora
Đurović Lidija
Jauković Katarina
Knežević Srđan
Kolesko Dragan
Lalić Branko
Majstorović Zoran
Medan Jelena
Milošević Janko
Milović Dragana
Ogurlić Milivoj
Perović Ivana
Pešikan Dunja
Radanović Aleksandar
Spaić Snežana
Šćepanović Irena
Tomašević Dragana
Tripović Martina
Vavić Danilo
Vuksanović Dušan
Vuksanović Srđan
Živanović Angelina
Žmukić Ana
IVb gimnazija
Odjeljenski
starješina: Ana Mirjačić
Begović Bojan
Brajović Katarina
Bumbar Drago
Đekić Anja
Elez Janja
Ercegović Elena
Gardašević Filip
Golo Sara
Kamilić Vuk
Komatina Veljko
Kosovac Sara
Krivokapić Boris
Milinović Tamara
Mračević Tamara
Popović Jelena
Pravilović Bojana
Samardžić Nikola
Skrobanović Marko
Spaić Katarina
Šundić Kristina
Tatalović Jovana
Vučković Jelena
Živković Anja
Komentari
Komentari se objavljuju sa zadrškom.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijedjanje i klevetanje. Nedozvoljen sadržaj neće biti objavljen.
Prijavite neprikladan komentar našem
MODERATORU.
Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite našem
Ombudsmanu.