Maturanti Srednje tehničke škole „Vukadin Vukadinović” i Srednje stručne škole ovjerili su kraj četvorogodišnjeg školovanja, a lud i nezaboravan provod priredili su u restoranu „Nama“. Veoma elegantno odjeveni, uz pjesmu i igru, slavili su do kasno u noć, poručujući da će duboko u svojim srcima nositi uspomene iz srednje škole. Nazdravljali su prošlim i budućim vremenima, odajući posebnu zahvalnost svojim profesorima što su ih usmjeravali na pravi put.
- Večeras je vaša noć. Stavili ste tačku na srednjoškolsko obrazovanje, ali, vaša zrelost i znanje tek treba da se dokazuju. Uložite napore da budete korisni članovi društva i neka vas prati porodična i poslovna sreća – kazao je obraćajući se veselim maturantima direktor Srednje tehničke škole „Vukadin Vukadinović” Vujica Popović. Maturante je pozdravio i direktor Srednje stručne škole Vasko Vujović, rekavši da su slavljenici, zahvaljujući stručnom i predanom radu nastavnog osoblja, na pravi način osposobljeni za nastavak daljeg školovanja i zasnivanje radnog odnosa. D.J.
SREDNjA TEHNIČKA ŠKOLA „VUKADIN VUKADINOVIĆ“
EKONOSMKI TEHNIČARI
Mara Rakočević,
odjeljenski starješina
Melisa Beganović
Violeta Brakočević
Jovana Čukić
Elma Islamović
Azra Jašarović
Anđela Jokić
Dijana Jokić
Senka Knežević
Branislav Laban
Ivana Lakićević
Andrijana Magdelinić
Mirko Magdelinić
Dragić Mihailović
Boris Milošević
Jelena Orović
Ivana Pešić
Jovana Popović
Vukota Popović
Stefan Popović
Suzana Rovčanin
Julija Šoškić
Anica Spasojević
Anastasija Tomović
Miljana Veljić
Danilo Veljović
Dijana Vujović
Bojana Vukićević
Ena Zejnilović
ŠUMARSKI TEHNIČARI
Predrag Kastratović,
odjeljenski starješina
Duško Aleksić
Vladimir Došljak
Eldin Gutić
Hazret Kajević
Nikola Kljajić
Biljana Korać
Maksim Kovačević
Đorđe Marsenić
Alan Nurković
Blagoje Raičević
Darinka Ralević
Dejan Vukić
TEHNIČARI KOMPJUTERSKOG KONSTRUISANjA I UPRAVLjANjA
Aleksandar Delević, odjeljenski starješina
Teodora Bubanja
Jovan Čukić
Nina Đokić
Nemanja Đurišić
Sandra Matić
Filip Matović
Siniša Miković
Danilo Milošević
Katarina Novović
Milutin Novović
Nemanja Šćekić
Mirko Šekić
Periša Šćekić
Jovana Šćekić
Stanko Šćekić
Dijana Spalević
Veselin Vojvodić
AUTOMEHANIČARI – INSTALATERI
Biljana Đukić,
odjeljenski starješina
Miro Bojić
Aleksandar Brakočević
Miodrag Dabetić
Ivan Dašić
Miodrag Dragojević
Nikola Janić
Vukota Joksimović
Njegoš Jovančević
Marko Lalević
Ratko Radovanić
Nebojša Raković
Stefan Raković
Dragan Ralević
Slavko Stožinić
TEHNIČARI DRUMSKOG SAOBRAĆAJA
Nikola Gojković,
odjeljenski starješina
Šćepan Babović
Željko Barjaktarović
Nemanja Barjaktarović
Novica Barjaktarović
Stefan Barjaktarović
Eldin Bećić
Strahinja Drobnjak
Vukić Đurišić
Blažo Đurović
Saša Đurović
Mirko Golubović
Voin Jokić
Savić Jovančević
Momir Kastratović
Nikola Kljajić
Aleksandar Kovačević
Slobodan Kovačević
Đorđije Lješljak
Martin Obadović
Mira Obradović
Anela Omerović
Željko Petrić
Rajko Popović
Dušan Raković
Jasna Raković
Radoš Saković
Dragutin Šarčević
Marjan Šćekić
Marko Vukić
Bojan Vukićević
Tomislav Zekić
POLjOPRIVREDNI TEHNIČARI / VETERINARSKI TEHNIČARI
Milica Delević,
odjeljenski starješina
Eldar Adrović
Anel Agović
Medina Agović
Adnan Agović
Meris Ajdarpašić
Suad Ajdarpašić
Denis Ajdarpašić
Velizar Ivezić
Lejla Korać
Irma Latić
Aida Ličina
Mitar Luković
Eldan Muratović
Miralem Muratović
Ilda Osmanović
Dušan Petrić
Almira Ramdedović
Anel Rebronja
Almedin Skenderović
Semir Skenderović
Ernes Tiganj
Medo Zverotić
KUVARI – KONOBARI
Željko Vuletić,
odjeljenski starješina
Alida Bakija
Nihad Dedeić
Nikola Guberinić
Rajko Janjić
Vojislav Leposavić
Goran Lončar
Jovan Lutovac
Dušan Malević
Larisa Malezić
Pavle Marinković
Velibor Marsenić
Ivana Novović
Milica Obradović
Nemanja Popović
Hasna Pušić
Milan Raković
Srđan Raković
Milka Rmuš
Almir Šabotić
Sanja Šaković
Branislav Tmušić
Milivoje Tomović
Ivan Vesić
EKONOMSKI TEHNIČARI / TEHNIČARI PRODAJE
Vesna Bubanja, odjeljenski starješina
Mersud Ajdarpašić
Albin Ajdarpašić
Inesa Hodžić
Eldin Huremović
Eldin Huremović
Eldin Kočan
Elvira Kočan
Armin Kočan
Lejla Kočan
Elma Kršić
Almina Latić
Emir Mehović
Kenan Mehović
Irma Muratović
Amar Muratović
Elza Muratović
Emina Muratović
Emir Muratović
Neris Muratović
Samra Novalić
Salmin Osmanović
Elma Ramčilović
Albina Skenderović
Albin Skenderović
Nermina Smailović
Samra Taraniš
Dalida Taraniš
SREDNjA STRUČNA ŠKOLA
IV/ 1
Elektrotehničari energetike
Mirjana Barjaktarović, odjeljenski starješina
Dalibor Anđić
Milan Bakić
Miodrag Bakić
Vladimir Bubanja
Armin Vreva
Dejan Drobnjak
Radenko Đurišić
Ajlan Erović
Albin Erović
Haris Erović
Dženan Erović
Eris Jašarović
Božidar Kićović
Aleksandar Konatar
Stefan Lutovac
Velimir Magdelinić
Bojan Medojević
Zoran Merdović
Milorad Obradović
Nikola Popović
Mirko Radičević
Nebojša Rajković
Sanel Ćorović
IV/2
Elektrotehničari računara
Voislav Vujošević,
odjeljenski starješina
Aladin Agović
Arijan Ahmetović
Tanja Bašić
Marijana Bubanja
Ivana Bubanja
Marija Bošković
Bojana Vujović
Luka Vulić
Stefan Dabetić
Binasa Dervišević
Igor Dubak
Blažo Đukić
Marko Đurišić
Eldin Erović
Naida Isljami
Merima Nikšić
Milija Nedović
Stefan Pešić
Darko Ralević
Ena Ramusović
Edvin Skenderović
Mersida Skenderović
Žaklina Simonović
Božidar Stijović
Arnes Franca
Stefan Šćekić
Slađana Šćekić
Sreten Stanić
IV/ 3
Elektrotehničari multimedija
Rade Jolić,
odjeljenski starješina
Eris Agović
Nikola Bakić
Mihailo Božović
Ilija Vesković
Blagoje Vučetić
Bojana Vučetić
Igor Vujović
Marija Vujović
Igor Došljak
Ildan Erović
Radosava Zogović
Remzo Iković
Lazar Labudović
Danilo Lutovac
Pavle Mihailović
Marko Milovanović
Jana Milović
Vukašin Pešić
Nikola Pterović
Stefan Petrović
Marko Prole
Milivoje Ralević
Vukman Stešević
Nemanja Stešević
Marko Cimbaljević
Ivan Šćekić
Sanja Šćekić
Anđela Šunjević
IV/4
Građevinski
tehničari
Slavka Lakićević, odjeljenski starješina
Nermin Agović
Jasmin Batilović
Stefan Bubanja
Adnan Kalić
Aldin Kurgaš
Ivan Lekić
Mladen Marsenić
Marko Matović
Nemanja Matović
Miodrag Merdović
Milosav Obadović
Miljan Ralević
Slavko Ralević
Jasmin Ramusović
Bojan Tomović
Kristina Trifunović
Vladimir Šćekić
III-5
Frizeri
Dragomir Đukić, odjeljenski starješina
Enes Agović
Alisa Arslani
Anđela Babović
Ermin Bećić
Milica Božović
Petar Bošković
Radica Veljić
Milena Vujović
Elma Zeković
Jelena Janković
Almedina Kasumović
Katarina Knežević
Jasmin Malezić
Željko Mališić
Amar Mećikukić
Melida Muratović
Selma Muratović
Dino Mešić
Almir Pušić
Irfan Pepeljak
Elvira Hamidović
Milica Čukić
Aleksandra Cikić
Almina Škrijelj
Jasmin Škrijelj
Dženita Šoljanin
HimoŠoljanin
Mara Šćekić
Jovana Džiknić