Svečanim defileom centrom grada svršeni srednjoškolci beranske Gimnazije „Panto Mališić” i Srednje medicinske škole „Dr Branko Zogović” ovjerili su ispit zrelosti. Šarmantni, lijepi, veseli i elegantno obučeni maturanti su svojim nastupom na glavnom gradskom šetalištu izazivali dugotrajne pozdrave nekoliko hiljada sugrađana koji su im poželjeli sve najljepše na putu novih životnih izazova. Oni su nakon toga, u društvu svojih profesora, nezaboravno slavlje nastavili u restoranima „Nacional” i „Vesković”.
- Naša ustanova je iznjedrila još jednu sjajnu generaciju učenika koja je dokazala spremnost za nove životne izazove. Zato želim da i dalje postižu zapažene rezultate i da postanu dobri ljudi, vrsni stručnjaci i intelektualci, koji će biti od koristi i sebi i sredinama u kojima budu živjeli i radili - poručio je direktor Gimnazije „Panto Mališić” Sreten Lutovac.
Direktor Srednje medicinske škole „Dr Branko Zogović” Žarko Raičević, istakao je da je bilo pravo zadovoljstvo biti u društvu razdraganih djevojaka i mladića koji su tokom svog minulog školovanja posvjedočili da će biti dostojni reprezenti ustanove u kojoj su stekli srednjoškolsko obrazovanje.
- U našoj školi ostavili ste jedan dio svoje mladosti, usvojili nova znanja i stekli početnu životnu zrelost. Želim da i u narednom periodu koračate stazama uspjeha - naglasio je Raičević.
D.J.
GIMNAZIJA „PANTO MALIŠIĆ“
IV/ 1
Dragan Bubanja,
odjeljenski starješina
Petar Aković
Milena Bojović
Jovana Bubanja
Miloš Vuksanović
Božidar Golubović
Nataša Guberinić
Katarina Dabetić
Nemanja Davidović
Milena Đukić
Svetlana Zečević
Milica Zorić
Marijana Kastratović
Merin Kujović
Vladimir Lutovac
Irma Mehović
Jelena Mojašević
Miloš Obradović
Nađa Pešić
Filip Radojević
Vladan Raičević
Stefan Raičević
Jelena Račić
Luka Račić
Ena Sujković
Kristina Ćulafić
Edi Hadrović
Aleksandar Cimbaljević
Ana Šćekić
IV/2
Zlatica Obradović,
odjeljenski starješina
Nikola Aković
Ivan Asanović
Ljiljana Bolević
Andrea Boričić
Bogdan Veljić
Marija Vojvodić
Ivana Vukićević
Miloš Golubović
Nikola Dimić
Lazar Jevrić
Milena Jovančević
Stefan Jovančević
Ilija Lakušić
Petar Lakušić
Luka Lutovac
Stefan Marković
Ljubinko Merdović
Dušan Novović
Kristijan Pešić
Aleksandra Raičević
Žana Raičević
Nemanja Tmušić
Aleksandar Femić
Nora Šabotić
Božidar Šoškić
Tamara Šćekić
IV/3
Ljiljana Mašović, odjeljenski starješina
Anđela Božović
Rajko Božović
Lazar Bojović
Srđan Bošković
Dušan Vešović
Filip Golubović
Novak Dabetić
Sara Dašić
Ivan Deletić
Stefan Đukić
Nikola Đurašković
Željko Ivanović
Pavle Jovančević
Haris Kočan
Edvin Lucević
Anđela Mališić
Anja Miković
Martina Pavićević
Olja Radovanić
Vuko Raković
Dejan Senić
Veljko Tomović
Filip Čukić
Marija Džiknić
Velimir Šoškić
Tamara Šćekić
IV/5
Danijela Dašić,
odjeljenski starješina
Aldamar Agović
Amer Agović
Vanja Aleksić
Sandra Barjaktarović
Katarina Bubanja
Filip Bubanja
Milutin Bulajić
Milena Dević
Aleksandar Đukić
Aldijana Javorovac
Olgica Jakovljević
Tea Kadić
Aleksandar Kljajić
Milan Knežević
Selma Korać
Irma Kočan
Safeta Kočan
Enes Kujović
Milka Kuč
Lejla Ličina
Radomir Merdović
Amer Mehović
Vukosav Osmajlić
Kristina Paunović
Miljan Ralević
Alma Rastoder
Azra Tiganj
Arman Čilović
Milovan Čukić
Bojana Šćekić
Boško Šćekić
IV/4
Drago Vukićević,
odjeljenski starješina
Belma Adrović
Danilo Arsović
Emerald Babačić
Danijela Babić
Ilija Babić
Aleksandar Babović
Nikola Barjaktarović
Deana Vlahović
Iva Vujović
Stanko Gardović
Nikoleta Dašić
Đurđa Došljak
Dijana Drobnjak
Kristina Drobnjak
Ksenija Đalović
Ivona Đukić
Jovana Đurković
Ivana Kastratović
Adam Klica
Ana Labudović
Stefan Martinović
Kristijan Matković
Selma Mehović
Nađa Ojdanić
Petar Pešić
Boško Radičević
Tamara Raonić
Natalija Spalević
Anđela Todorović
Ivana Šekularac
Adela Škrijelj
Bojana Šćekić
SREDNjA MEDICINSKA ŠKOLA
„DR BRANKO ZOGOVIĆ“
IV/ 1
Fizioterapeutski
tehničari
Slavica Bakić,
odjeljenski starješina
Jovana Bakić
Kristina Bašić
Lejla Bećić
Milena Bojičić
Dragana Vesić
Ivana Guberinić
Stefan Dašić
Marija Delević
Savo Delević
Lazar Đeković
Jovana Đukić
Ivana Đurašković
Anar Ećo
Anđela Zekić
Dušica Zekić
Tijana Knežević
Miloš Kuč
Marija Labović
Anđela Lutovac
Snežana Mališić
Miljana Manović
Nikolina Marjanović
Jovana Marsenić
Anđela Nišavić
Marija Nišavić
Azemina Prentić
Dijana Radičević
Damjan Radunović
Nemanja Tmušić
Marko Turčinović
IV/2
Farmaceutski
tehničari
Vladan Vuković,
odjeljenski starješina
Edisa Gović
Bojana Armuš
Edina Babajić
Marija Bakić
Dobrica Barjaktarović
Veljko Božović
Gordana Vukanić
Vesna Gojković
Mirjana Dragićević
Jelena Dukić
Jovana Đukić
Andrijana Zekić
Marija Ivanović
Filip Jašović
Lejla Jejna
Nikola Konatar
Hana Milak
Aleksandra Milanović
Ilda Murić
Maja Popović
Jovana Radović
Miloš Rajović
Hajrija Spahić
Milena Stojanović
Arijana Sulja
Adela Ćeman
Radivoje Cimbaljević
Danijela Čukić
Sanja Čukić
Jelena Šćekić
IV/ 3
Zdravstveni
tehničari
Pavle Luković,
odjeljenski starješina
Maid Agović
Kenan Batilović
Dragana Božović
Dragan Bubanja
Ksenija Bubanja
Aleksandra Vujović
Isidora Garović
Danilo Golubović
Vanesa Grcović
Dušan Deletić
Ivana Dragović
Deni Drnda
Lejla Zejnelagić
Marijana Ivanović
Danica Jukić
Almin Kalač
Irfan Kasumović
Dragić Korać
Snežana Korać
Jovana Maljaj
Danijela Marinković
Dušanka Nedović
Kristina Nedović
Ginera Piljević
Marija Radivojević
Katarina Raković
Danilo Račić
Narcisa Hajdari
Elma Hadžalić
Maida Šabotić
IV/ 4
Zdravstveni
tehničar
Snežana Femić,
odjeljenski starješina
Marica Bakić
Jelena Bojičić
Marko Vukićević
Danijela Dragović
Ivana Jokić
Kemal Kalić
Alan Muratović
Indira Muratović
Boban Nedović
Tijana Novaković
Irijan Novalić
Dragana Novović
Novo Novović
Danilo Ojdanić
Dilan Omerović
Dragutin Paunović
Anja Pešić
Bogdan Piper
Alida Planić
Nataša Raičević
Milica Spalević
Mersid Spahić
Adelina Honsić
Fatima Džanović
Tijana Šaković
Ana Šekularac
Anđela Šćekić
Jovana Šćekić
Darmin Đukić
IV/5
Zdravstveni tehničari
Vera Obadović, odjeljenski starješina
Rajka Božović
Jovana Bojović
Maida Bralić
Ana Bubanja
Amer Dedeić
Elma Zećirović
Maida Isović
Nikola Jelić
Marija Košanin
Sara Kujović
Edina Kurpejović
Filip Mališić
Bojan Marković
Jovana Novović
Saška Novović
Anđela Novčić
Stefan Obadović
Jelena Otašević
Sanja Pešić
Bisera Podbićanin
Bilsena Pušija
Maida Račić
Kristina Savović
Elma Sejfić
Jelena Stanić
Anđela Tuović
Rijalda Ćorović
Eldena Halilović
Bojana Šćekić
Miodrag Šćekić