Oko dvije stotine maturanata Cetinjske gimnazije i Srednje stručne škole u petak 22. maja zajedno su obilježili završetak đačkog doba i u kongresnoj dvorani hotela „Grand” priredili maturski bal za pamćenje. Raskošnoj maturskoj večeri prethodio je tradicionalni obilazak grada luksuznim automobilima u koloni koju je pozdravljao veliki broj građana.
Uz sijevanje bliceva foto-aparata, svečani ulazak parova u hotel propraćen je burnim aplauzima okupljenih posmatrača, nakon čega je uz dobru muziku jednog od pobjednika „Zvijezda Granda” Darka Martinovića i di-džeja Peki uslijedilo veselje do ranih jutarnjih sati.
Maturante je pozdravila direktorka Cetinjske gimnazije Nataša Stanojević koja je kazala da joj je čast što je u prilici da u ime gimnazije sa stogodišnjom tradicijom, isprati još jednu uspješnu generaciju đaka.
- Biti maturant Cetinjske gimnazije je i dalje privilegija, zato ne zaboravite ko ste i šta nosite sa sobom. Bogatite svoja iskustva, iskusite i uspjeh i neuspjeh ali neka vam oba posluže kao dodatni izazov i podstrek da budete još bolji - poručila je maturantima Stanojević i poželjela im sreću u budućem školovanju i životu.
Zorica Petanović
Odjeljenje: IV-3
Dejana Dizdar, odjeljenski starješina
Nina Andrić
Draško Adžić
Novak Vujović
Nikola Vukčević
Milena Glendža
Slobodan Dapčević
Dalibor Dimitrijević
Ana Drašković
Petar Drašković
Jelena Jovović
Ivona Kaluđerović
Ivan Kamban
Tomo Kavaja
Vasilije Knežević
Filip Lagator
Ana Lipovina
Tina Lipovina
Blažo Marković
Božo Marković
Marija Marković
Katarina Miljenović
Anđela Mudreša
Gojko Mudreša
Milica Nikolić
Anđela Petričević
Nikola Petričević
Petar Popović
Balša Raković
Dejana Roganović
Sanja Roganović
Nina Stanić
Marina Ćetković
Odjeljenje: IV-1
Aneta Novotni,
odjeljenski starješina
Aleksandra Vujović
Maja Vujović
Nikola Vujović
Balša Vuksanović
Petra Vušurović
Vuk Đurović
Aleksandra Jovanović
Dimitrije Jovićević
Lazar Kavaja
Ivana Kapa
Nataša Kašćelan
Andrea Komnenić
Vladana Lakićević
Ana Latković
Milica Lopičić
Jovana Martinović
Lidija Martinović
Ana Miljenović
Marijana Nedović
Vanja Parača
Nikola Perović
Danilo Petranović
Milena Proročić
Branko Rabrenović
Stefan Radoman
Gojko Ratković
Gojko Roganović
Ivana Roganović
Danilo Strugar
Nikola Šoć
Odjeljenje: IV-1,
Tehničar drumskog saobraćaja
Vesna Krivčević, razredni starješina
Nikola Beloica
Vasilije Bošković
Risto Gardašević
Ana Zubder
Bogdan Jabučanin
Kristina Jabučanin
Jakša Joketić
Petar Kaluđerović
Marko Knežević
Nikoleta Lagator
Dražen Lipovina
Danilo Medigović
Đorđije Mudreša
Spasoje Petrović
Ivan Popović
Boban Pravilović
Mirko Ćeranić
Božidar Džaković
Marija Džaković
Odjeljenje: IV-3
Tehničar marketinga i trgovine
Jovan Koljević,
razredni starješina
Boris Vujanović
Miloš Vukotić
Jovana Vušurović
Almira Gaši
Vladimir Gudurić
Ksenija Drašković
Nikolina Drecun
Milisav Đuričković
Filip Janković
Milena Knežević
Blažo Martinović
Milica Martinović
Marijana Marićević
Sonja Mijanović
Ivan Mijač
Valentina Pavićević
Filip Pejaković
Kristina Perović
Milovan Popivoda
Luka Radović
Marko Radović
Tamara Raičević
Odjeljenje: IV-2, Turistički tehničar
Zdravko Popović, razredni starješina
Anja Banović
Kristina Batrićević
Nikola Bigović
Valentina Bošković
Hristina Bulić
Irina Vojinović
Irena Vujović
Jovana Vukić
Dušan Đonović
Anđela Živanović
Milena Zeković
Milica Ilić
Andrijana Kaluđerović
Milica Kapa
Aleksandra Kapisoda
Nikoleta Koković
Marko Krstićević
Ana Latković
Jakov Marković
Nikola Marković
Dijana Martinović
Jelena Martinović
Paola Marcano
Milena Milanović
Ivana Nikolić
Sara Pavićević
Ana Pavlićević
Kristina Pejaković
Nikola Pejaković
Vanja Radović
Milan Raičević
Snežana Račević
Miodrag Stanojević
Odjeljenje: IV-4,
Špeditersko-agencijski i carinski tehničar
Milonja Đukić, razredni starješina
Milan Banićević
Nenad Božović
Jovan Vujanović
Luka Vujović
Ivana Glendža
Milica Damjanović
Marija Drašković
Darko Đuričić
Vjera Jovović
Dragana Kasom
Marko Kovačević
Nikola Kokotović
Igor Kolašinac
Aleksandar Kosovac
Filip Latković
Đorđe Marković
Jovana Martinović
Marko Martinović
Jelena Mileusnić
Ivana Milić
Nikola Miljanić
Olivera Milošević
Dražen Miljenović
Irena Mitrović
Jovana Mudreša
Milena Pavlićević
Luka Pejović
Milica Radović
Marko Sekulić
Odjeljenje: IV-2
Luka Lagator,
odjeljenski starješina
Damjan Vujanović
Andrea Vujović
Vanja Vujović
Krsto Vujović
Vanja Vicković
Nikoleta Vušurović
Jelena Glendža
Nemanja Đukić
Sandra Đurović
Žaklina Živković
Tijana Ivanović
Mirko Jovanović
Nikoleta Kavaja
Anđela Kaluđerović
Bojana Kovačević
Luka Lagator
Stevan Marjanović
Mirko Marković
Krsto Martinović
Igor Mašanović
Vuksan Milićević
Saša Mrvaljević
Ivan Mudreša
Jelena Ojdanić
Anja Pejović
Nikola Perazić
Vanja Ražnatović
Anđela Roganović
Žaklina Roganović
Bogdan Sjekloća
Komentari
Komentari se objavljuju sa zadr¹kom.
Zabranjen je govor mr¾nje, psovanje, vrijedjanje i klevetanje. Nedozvoljen sadr¾aj neæe biti objavljen.
Prijavite neprikladan komentar na¹em
MODERATORU.
Ukoliko smatrate da se u ovom èlanku kr¹i Kodeks novinara, prijavite na¹em
Ombudsmanu.