Ni da imaju kilometre crvenog tepiha iza sebe učenici šest odjeljenja druge smjene Ekonomske škole „Mirko Vešović” ne bi sigurnije ušetali u restoran „Morača”. Samouvjereno i smjelo pokazali su da su spremni za budućnost i nove živvotne izazove. Do kasno u noć veselilo se 207 učenika - tehničara marketinga, trgovine, pravno-administrativnog tehničara. Direktor škole Branislav Đukić poručio im je da će škola uvijek biti otvorena za njih te da će uvijek računati na njihovu pomoć i saradnju.
- Trudili smo se da vam prenesemo znanje sa kojim će te se, sigurni smo, uspješno koristiti. Sigurni smo da će te se u budućem životu rado sjećati perioda provedenog u školi, a ova škola će uvijek biti otvorena za vas i računati na vašu pomoć i saradnju. Želimo vam puno sreće u daljem školovanju, životu i radu, a večeras želimo da se lijepčo provedete i da vam ovo veče ostane u doživotnom sjećanju – rekao je Đukić.
Za dobar provod pobrinuli su se Jelena Mudronja i Anes Delić uz koje su, sada već bivši srednjoškolci, ispratili školske dane.
N.S.
odjeljenje IV-1
odjeljenski starješina
Sonja Dabetić
Aida Alković
Mirela Bektešević
Nina Bjelica
Vladana Boričić
Antonela Bošković
Đorđije Bošković
Milica Bošković
Aleksandra Vidaković
Jovan Vlahović
Jelena Vujadinović
Lazar Vujović
Bobana Vukmirović
Teodora Dragović
Luka Đuranović
Radovan Đuričković
Amen Eminović
Tamara Jovanović
Marija Kukovec
Jovana Ljiljak
Mirko Maraš
Milica Mirotić
Aleksandar Novosel
Enis Osmanagić
Đorđije Pavličić
Omar Pepić
Marijana Petrić
Stefan Popović
Ivana Pupavac
Anđela Radošević
Stefan Stamatović
Valentina Stanaj
Marina Terzić
Tea Tomašević
Amra Turković
Milica Ćetković
Danilo Hajduković
Andrea Čogurić
Vukašin Šaranović
odjeljenje IV-2
odjeljenski starješina
Aleksandra Vojinović
Ivana Bakrač
Milica Bojanović
Ilija Boljević
Mina Boljević
Andrej Bukilić
Davor Burzan
Nikolina Vlaisavljević
Nevena Vlahović
Đorđe Vratnica
Jelena Vuković
Nikolina Vučinić
Lazar Grujičić
Vladana Dragojević
Demir Đoković
Bodin Đukanović
Jovana Đurić
Slavko Žurić
Nikola Ivanović
Stefan Ivanović
Nikola Janjević
Jovana Joković
Nemanja Katanić
Đorđe Klikovac
Aleksandar Kostić
Kristina Marinković
Goran Marković
Katarina Marković
Ivan Mašanović
Ermin Muhović
Anđela Nuculović
Dragoljub Radišević
Filip Radonjić
Nikolina Radunović
Jovan Raković
Filip Sekulović
Stefan Džudović
Andrea Šilić
odjeljenje IV-3
odjeljenski starješina
Violeta Đukanović
Vasilije Belojević
Nataša Begović
Balša Boričić
Radivoje Bošković
Anđela Vujačić
Dea Vukčević
Anka Gudović
Biljana Danilović
Maja Dragojević
Đina Durković
Andrijana Đekić
Bojana Đorović
Stefana Đukanović
Marina Živković
Marija Ilić
Ivana Klikovac
Danilo Klikovac
Sanja Kotlaja
Ivana Knežević
Savo Maraš
Isidora Milović
Nikolina Miljić
Jelena Pavličić
Andreja Perović
Ivana Prelević
Jelena Radinović
Milena Radović
Jelena Radović
Anastasija Rajković
Filip Rutović
Milica Sekulović
Marko Stanković
Katarina Stanković
Ivana Strugar
Igor Sumaj
Nina Tošković
Ana Caričić
Balša Čakić
Jovana Šanović
Stefan Šuškavčević
odjeljenje IV-8
odjeljenski starješina
Ivana Radulović
Pero Asanović
Živko Brajović
Miloš Braunović
Omar Vatić
Aleksandra Veljović
Milena Veljović
Slađana Vujošević
Jovana Vukadinović
Petar Vučinić
Ružica Vučinić
Miljan Gogić
Tamara Đukić
Marina Đuković
Jelena Đurović
Luka Đurović
Nikolina Ivanović
Simona Ilić
Luka Jokanović
Darinka Joksimović
Ana Kalezić
Jelena Lalović
Marija Milovanović
Jovana Milović
Marko Mitrović
Maša Mugoša
Nina Pavićević
Andrea Petričević
Vesna Radović
Dušan Ražnatović
Anđa Rašović
Jelena Rosandić
Bojana Sarić
Aleksandra Stojanović
Tijana Stojanović
Miladin Šaranović
odjeljenje IV-9
odjeljenski starješina
Ana Pivljanin
Anđela Adžić
Mirjana Adžić
Mojaš Baošić
Ana Bauković
Jelica Begović
Natalija Vujović
Tamara Vukašinović
Luka Vuksanović
Anastasija Dabanović
Čedomir Dragićević
Stefan Đukanović
Lazar Đurić
Bratislav Đuričić
Stanka Zejak
Miloš Zečević
Nikola Kavarić
Jovana Lečić
Ilija Mandić
Grujica Maraš
Danijela Marović
Brankica Mikić
Filip Milašević
Jovan Milošević
Miloš Mićović
Ana Mugoša
Stefan Mugoša
Belma Mujević
Lazar Nikolić
Danilo Purić
Mina Radević
Marija Radović
Jovana Radulović
Tijana Sekulović
Ana Stijepović
Marija Stožinić
Anđela Tošković
Anđela Ćurčić
Lazar Filipović
odjeljenje IV-10
odjeljenski starješina
Aleksandra Bojović
Ana Ajković
Tamara Aranitović
Bojana Babobić
Marko Begović
Milena Bobičić
Marija Bojović
Danka Bubanja
Anastasija Vučević
Nina Darmanović
Teodora Dobrković
Marko Drašković
Jovana Đukanović
Filip Đukić
Marko Đurapčević
Nikolina Đuričković
Marija Đurković
Nataša Đurković
Maja Đurović
Anđela Živković
Miljka Zečević
Lola Jovanović
Milena Kaluđerović
Iva Kovačević
Igor Miličković
Anica Milošević
Emilija Mitrović
Dragana Perović
Petar Perunović
Davor Popović
Jelena Radović
Marijana Radulović
Katarina Radunović
Bojan Raičević
Slaviša Samardžić
Balša Sinanović
Stefan Stefanović
Miloš Ćalić
Mirjana Džuver
Maša Šofranac
Nikola Šćepanović
Komentari
Komentari se objavljuju sa zadrškom.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijedjanje i klevetanje. Nedozvoljen sadržaj neće biti objavljen.
Prijavite neprikladan komentar našem
MODERATORU.
Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite našem
Ombudsmanu.